Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bomba etkisi yarattı! Deniz Çakır'dan duygulandıran veda!

 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bomba etkisi yarattı! Deniz Çakır'dan duygulandıran veda!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali bölümüyle yine gündeme bomba gibi düştü. Yayınlandığı ilk günden bu yana Atv ekranlarında büyük bir beğeni ile takip edilen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 40.bölümü ile sezona veda etti. Dizide Meryem Çakırbeyli karakterine can veren Deniz Çakır, sosyal medya hesabından takipçilerine duygusal bir teşekkür mesajı yayınladı. Çakır'ın mesajı hayranları tarafından büyük ilgi gördü. Dizinin Salı akşamı yayınlanan sezon finalinde, Meryem ve Hızır’ın hain bir pusu ile vurulması herkesi şoke etti. Kanlar içinde yatan âşıklara ne olacağı merak konusu oldu. Peki sezonun en iddialı yapımlarından Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda neler olacak? Ayrıntılar haberimizde... 

 Meryem ve Hızır çifti aşk tazelerken onların hayalini yıkan olayla karşılaştılar. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 40. bölümün son sahnesinde Hızır, Meryem'e çiçek almak istedi. Romantik anların yaşandığı sırada çiçekçinin kovasının içinden çıkan silah her şeyi değiştirdi. Meryem ve Hızır vuruldu. Seyirci şimdi Meryem ve Hızır öldü mü? sorusunu merak ediyor. Sorunun cevabı yeni sezona kaldı...Fikret'in namlusunun ucundaki Özkan, Hızır'ın masayla ilgili planları doğrultusunda hayatta kalmalıdır. Ünal Kaplan'ı yerinden edebilecek bu planlar belki de tüm güç dengelerini değiştirecektir. Nihayet bir araya gelen Alparslan ve Davut'un görüşmesinde ise ortaya çıkan sürpriz gerçekler taşları yerinden oynatır. Esra ve İlyas'ın beklenen düğünü öncesi, kız isteme merasimi için Aydın'a doğru yola çıkılır. Bu vesileyle sonunda yalnız kalma fırsatı yakalayan Meryem ve Hızır çifti aşk tazeler; fakat bela bir adım gerilerinde. Nurten'in kurduğu Oyun Meryem, Hızır ve Nazlı'yı nasıl etkileyecektir? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener'in yazdığı, başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman ve Tarık Ünlüoğlu'nun paylaştıkları aksiyon, devlet ve mafya dizisidir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz her salı ATV ekranında yayınlanmaktadır.Deniz Çakır'dan duygulandıran veda!

"Güler yüzümüzü hiç kaybetmedik...  " 

Oktay Kaynarca ve set ekibi ile çektirdiği fotoğrafı İnstagram'dan paylaşan Deniz Çakır, "Çaycısından ışıkcısına..makyözünden oyuncusuna.. tüm arkadaşlarımın eline sağlık .. Yorulduk ama güler yüzümüzü hiç kaybetmedik... Güzel seyirciii.. Emeğimize ilginiz ve takdirinizle karşılık verdiğiniz için en büyük teşekkür size...bu akşam sezonun son bölümünde görüşmek üzere... İnanç, minnet ve sevgiyle..." notuyla, hem ekip arkadaşlarına hem de seyirciye teşekkür etti. 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 39.bölümde: Masada vurulan amcasının yerine oturma hırsıyla gözü kararan Hakan yanlışlıkla Emine'yi vurmuştur. Fikret'le Tipi'yi bir araya getiren bu felaket aralarındaki gerginliği arttırır. Özkan'ın arkasında olduğu eylemler şahsi hesaplaşmalara yol açacaktır. Hızır Çakırbeyli ise yaşananları uzaktan izlemekle yetinmez. Bu sırada Alparslan devletle olan görüşmelerinde bir kademe daha atlamak üzeredir. Davut'la yapacağı görüşmede belki de ona tüm masaları yönetme fırsatını tanınacaktır. Asıl merak konusu olan ise amcalarının bu görüşmeye nasıl yaklaşacağıdır. Yunus Selim'in halen evde oluşu Meryem'in son zamanlardaki en büyük sıkıntısı haline gelmiştir. Bir tarafta gözü yaşlı Nazlı, diğer tarafta vicdanlı bir anne Meryem var ancak bebeği annesine kavuşturmak da yine Meryem'e düşecektir. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölümde; Bir tarafta gözü yaşlı Nazlı, diğer tarafta vicdanlı bir anne Meryem var ancak bebeği annesine kavuşturmak da yine Meryem'e düşecektir. Hızır, Nazlı’ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Hızır, Nazlı'ya kestiği ceza sonucunda kucağında bebeğiyle kalakalır. Bir sonraki hamlesi Meryem için sürpriz olacaktır. Yavaş yavaş aşkını kaybettiğini düşünen Nazlı, bebeğinin de elinden alınmasından sonra ne yapacağını bilemez. Hızır'ın affı ise kolay olmayacaktır. İşlerin daha da sarpa sarmasına neden olacak atak ise Meryem'e karşı bitmek bilmeyen nefretiyle Nurten'den gelir. Toprak'ın intikam hırsıyla dolu yeğeni Hakan vakit kaybetmeden planlarını teker teker uygulamaya başlar. Alparslan'ın düştüğü tuzakla bu davanın ilk kanı dökülecektir. Bu sırada Ünal Kaplan masasında boşalan sandalyeye kendi çıkarları doğrultusunda birini oturtmak için kolları sıvar. Fikret'in masaya oturması yönünde planlar yapsa da diğer üyeler bu fikre tepkilidir. Diğer yandan Özkan'ın, masadaki yerini sağlamlaştırabilmek adına Fikret'i yok etmek amaçlı aldığı karar en çok Emine'yi etkileyecektir. 


Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin konusu  

Yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi. Çocuk denecek yaşta girdiği yeraltı dünyasının tepesine doğru tırmanmakta olan Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hikayesi anlatılmaktadır. Yeraltı dünyasına giren her adam haksızlıklara başkaldırmaya yemin eder. Güçlenip zenginleştikçe kendisi bu haksızlıkların kaynağı olur. Hızır Çakırbeyli sevda adamıdır. Sevmekten hiç kaçmaz. Sevilmeyi de pek sever. Hayatındaki tüm kadınların odağında olmak ister; annesi, karısı, kızı ve sevgilisinin. Kardeşini, oğlunu, yeğeninin ve ailesinin diğer fertlerini de canından aziz tutar, onlar için fedakar bir "baba"dır. Vefakar bir dosttur. Vazgeçilmez bir ağabeydir. Adil ve cömert bir reistir. Bu özellikleri onun sonu olacak yerde Hızır'ı yeraltı dünyasında da yüceltir. Sözüne güvenilir, daima iş yapılır bir adam haline gelmişken devletin radarına takılır. Devlet kontrol etmek istediği gayri meşru faaliyetleri yürütmek için ondan iyi bir aday olmadığını düşünür. Bu Çakır'a en büyük olma teklifidir. Teklif öyle iki tarafı keskin bir kılıçtır ki, kabulü halinde "mafya" ailesine ihanet, reddi hali ise ebediyen mahkumiyettir. Devletin Hızır Çakırbeyli'ye koltuğunu vaadettiğini farkeden büyük patron, etrafını ihanetle örülü bir ağla çevirir. Hızır Reis'in özel hayatı da dalgalıdır. Birkaç yıl önce sevdalandığı mimar Nazlı diğer tarafta eşi Meryem...
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER