Kiralık Aşk 51.bölüm fragmanı: Defne İstanbul'u terk ediyor!

Kiralık Aşk 51.bölüm fragmanı: Defne İstanbul'u terk ediyor!
Star TV ekranlarında soluk soluğa izlenen dizi Kiralık Aşk 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Beğeniyle takip edilen Kiralık Aşk son bölümünde Defne isteme töreninde yaşananlardan dolayı Ömer’e kendini affettirmeye çalışırken, Ömer şok bir kararla nişan yüzüğünü Defne’ye eline verir. İşte Kiralık Aşk 51.yeni bölüm fragmanı ve detaylar... 

Kiralık Aşk son bölümde söz yüzüklerini atan Ömer ve Defne ayrılık acısıyla boğuşurken Defne, Manisa’ya yerleşme kararı alıyor. Ailesi ve İso onu bu kararından vazgeçirmeye çalışıyor ama güzel kadın ısrarcı. 

Neriman, Sadri Usta’ya gidip “Sırrımızı bunca yıldır tuttunuz. Teşekkür ederiz ama artık söylemenin vaktidir.” diyerek Ömer’e her şeyi açıklamasını istiyor. Bu isteği geri çevirmeyen Sadri Usta, Ömer’i karşısına alıp aile sırrını açıklıyor. Ömer duydukları karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Kiralık Aşk 51. bölümü ile 17 Haziran Cuma akşamı Star TV ekranlarında… 

Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, levent ülgen ve Nergis Kumbasar'ın başrollerini paylaştığı Kiralık Aşk, heyecan ve aşk dolu 51. Bölümüyle Cuma akşamı 20:00’da star’da! 

Kiralık Aşk 51.bölüm fragmanı:  

 

Son bölümde neler oldu?

Kiralık Aşk dün akşam 50. bölümü ile ekrana geldi. Dizinin son bölümünde heyecan seviyesi yüksek sahneler vardı. Dedesi ile karşı karşıya gelen Ömer oldukça sinirliydi. Yüzüklerin takılıp takılmayacağı merak edilirken ilginç gelişmeler yaşandı. Ömer karşısında dedesini gördükten sonra Defne’ye olan güveni sarsılır. Defne ise en mutlu olması gereken günde yaşadıkları sorguluyordu. Ömer kızgın olmasına rağmen Defne ‘nin ailesi için her şeye katlandığını söyledi. Herkes için çok zorda olsa Defne ‘yi Ömer ‘e istediler. Yüzüklerin takılması ile birbirlerine olan aşklarını hatırlayan ikili her şeye rağmen duygu dolu anlar yaşadılar. Ömer yapılanları hazmedemezken her şeyden ve herkesten uzaklaşmak istedi. Defne ‘nin bu süreçte Ömer ‘i araması, arayıp bulamaması duygu yüklü anlar yaşattı. Defne yaşananların ardından darmadağın olurken Necmi yaşananların ardından Ömer ‘in gittiği yeri merak ediyor ve bu arada Neriman ‘a da kızıyordu. 

Defne aynı şekilde Neriman ‘ı karşısına alıp içinden geçenleri dökerken gözyaşlarına boğuldu. Neriman ‘a oldukça kızan Defne onun yüzünden oyun oynamaktan bıktığını söyledi. ‘’ Bize karışmayın ‘’ diye isyan eden Defne duygu yüklü anlar yaşadı. Yaşadıklarının ardından dağılan Defne ise Necmi ile konuşarak yükünü hafifletmeye çalıştı. Necmi ise Defne ‘ye aslında Ömer ‘in babasının hikayesini bilmediğini anlattı. Ömer ‘in annesinin kaybından sonra yaşadıklarını anlattı. Ömer ve babası arasında yaşananlar herkesi şok etti. Aslında babasının Ömer ‘i uzaktan da olsa takip ettiğini öğrenen Defne aslında Ömer ‘in babasının nasıl biri olduğunu öğrendi. Defne ne yapacağını bilmez. Ömer’in evinde onu beklemeye karar verir. Ömer eve geldiğinde Defne’yi karşısında görür. Defne ile ciddi bir konuşma yapar ve yüzüğünü çıkarır. Ömer’in yüzüğünü çıkardığını gören Defne şok olur. Ve yüzüğünü çıkarmak zorunda kalır.  

Bölümün asıl can alıcı olayı ise her şeyin ardından Defne ve Ömer ‘in yüzleşmesidir. Ömer Defne ‘ye aralarının hep aynı sebepten açıldığı söyleyip hep başa döndüklerini söyledi. İkili kimin haklı kimin haksız olduğunu tartışırlarken Ömer hep aynı şeyleri dinlemekten sıkıldığını söyledi. Bu şekilde ilişkinin yürümeyeceği konusunda endişe ettiğini söyleyen Ömer ciddi sorunları olduğunu Defne ‘e hissettirdi. Ciddi adılar atmanın erken olduğunu düşünmeye başlayan Ömer şok edici bir karar aldı. Dağıldığını, karmakarışık olduğunu söyleyen Ömer yüzüğünü çıkartarak bir süre uzak kalalım dedi. Heyecan yüklü bir bölümü daha geride bırakırken yeni bölümlerde neler yaşanacak hep birlikte bekleyip göreceğiz. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER