Star Wars: Güç Uyanıyor ilk kez Digiturk'te ekrana geliyor

Star Wars: Güç Uyanıyor ilk kez Digiturk'te ekrana geliyor
J.J.Abrams'ın Star Wars efsanesini yıllar sonra yeniden canlandırdığı film olarak anılan Star Wars: The Force Awakens (Star Wars: Güç Uyanıyor) bizi Han Solo, Chewbecca, Prenses Leia gibi eski dostların yanı sıra Rey, Finn, BB-8 gibi yeni yüzlerle tanıştırıyor.

Galakside heyecan devam ediyor! Darth Vader'in ve İmparator'un 30 yıl önce aldığı yenilgiden sonra galaksinin çoğu bölgesine İlk Düzen (First Order) hükmetmeye başlamıştır. Bu kurulan yeni düzen bir nevi İmparatorluk'un devamıdır. Yüce lider Snoke'un önderliğinde ve kendisini Darth Vader'in varisi gibi gören Kylo Ren'in komutasında tüm galaksiye adete kan kusturmaktadır.

Diğer yandan Jakku gezegeninde hurdacılık yapan Rey, sevimli droid BB-8 ile karşılaşır. BB-8'in Luke Skywalker ile ilgili çok önemli bilgilere sahip olduğunu öğrenen Rey, yolda karşılaştığı asi stormtrooper Finn'le birlikte Luke Skywalker'ı aramaya çıkar.

Star Wars: Güç Uyanıyor, televizyondaki ilk kez 18 Haziran Cumartesi günü izleyici karşısına çıkacak. Filmin ilk gösterimi Salon 1'de saat 07.00'de gerçekleşecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER