Kit Harington’ın yeni projesi belli oldu

Kit Harington’ın yeni projesi belli oldu
Hepimizin hayatına Game of Thrones sayesinde giren Kit Harington'ın yeni bir proje için hazırlandığı haberleri bir süredir gündeme geliyordu. Sonunda onu Call of Duty: Infinite Warfare oyununda göreceğimiz açıklandı.

Bildiğiniz gibi Jon Snow'un akıbeti beşinci sezon finalinden beri sık sık gündeme geldi. Bu durum da Harington’ın ününe ün kattı. Sevilen oyuncu birkaç gün önce sakallarını kesince yeni bir projesi olduğu ve ona hazırlandığı iddia edilmişti. Bahsi geçen projenin yeni bir dizi veya film olmadığı, Call of Duty: Infinite Warfare oyununda yer alacağı ortaya çıktı.

Dünya genelinde büyük ilgi gören Call of Duty oyunu sık sık Hollywood'dan ünlü isimleri ağırlıyor. Bunlar arasında Kevin Spacey, Chris Melon, Robert Downey Jr. ve Chris Evans gibi oyuncuları saymak mümkün. Şimdi de seride Kit Harington’ı göreceğiz. Üstelik ünlü isim oyunda ana kahramanımızı değil, asıl düşmanı canlandıracak. Onun yer aldığı sahneleri başarılı yönetmen Guy Richie çekecek.

Projenin ana yönetmenliğini üstlenen Taylor Kurosaki, Kit Harington’ı "yetenekli ve profesyonel" sözleriyle övdü. Onun alıştığımızdan farklı bir karakterle karşımıza çıkacağını açıkladı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER