Mallrats hikayesine televizyonda devam edecek

Mallrats hikayesine televizyonda devam edecek
Kevin Smith'in yönettiği Mallrats filminin 10 bölümlük bir dizi olarak devam edeceği ortaya çıktı.

Özellikle çizgi romana düşkünlüğüyle tanınan Smith şimdiye kadar Dogma, Chasing Amy, Yoga Hosers, Clerks gibi filmlerin yönetmenliğini üstlendi. Yakın zamanda da The CW kanalında ekrana gelen The Flash dizisi için kamera arkasına geçti. Yönetmenin ilgi gören filmlerinden biri de Mallrats'ti. Kevin Smith bir süre önce ikinci bir filmin geleceğini duyurmuştu. Philadelphia’da bir radyo programına katılan Smith "Universal ile bu projeyi 10 bölümlük bir dizi haline getirmeye karar verdik." sözlerini sarf etti. Şimdilik kimlerin rol alacağı, hangi kanalda ekrana geleceği belli değil. Ancak çekimlerin Exton Square Alışveriş Merkezi'nde gerçekleştirilmesi bekleniyor.

Kevin Smith, AMC kanalında Comic Book Men programına devam ediyor. Bu sebeple dizinin de AMC'de ekrana gelebileceği düşünülüyor. Smith'in tarzı göz önünde bulundurulunca bu doğru bir tercih olacak gibi görünüyor.

1995 senesinde vizyona giren Mallrats filminde Shannen Doherty, Jeremy London, Jason Lee, Claire Forlani, Ben Affleck ve Joey Lauren Adams gibi isimler rol almıştı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER