Kiralık Aşk 50.yeni bölüm fragmanı: Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor!

Kiralık Aşk 50.yeni bölüm fragmanı: Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor!
Kiralık Aşk 50.yeni bölüm fragmanı bomba etkisi yarattı. Yüzüklerin takılmasına dakikalar kala Ömer ve Defne’ye ne oldu? Geçmişte Ömer ve dedesinin arasında neler oldu? Dedesini karşısında gören Ömer, Defne’yi affedecek mi? Cuma akşamları zirvenin değişmeyen ismi Kiralık Aşk yine nefes kesen bir bölüm ile ekranlara geliyor. İşte 50.bölüme dair merak edilen tüm detaylar burada…

Ömer dedesiyle karşı karşıya. Şimdi ne olacak? Her şeye rağmen yüzükler takılacak mı? Ömer’in büyük tepkisi ne? Defne deli divane, her yerde Ömer’i arıyor. Peki Ömer nerede? Sinan’ın hayatı beklenmedik bir itirafla darmadağın oluyor. Şimdi Yasemin’le keskin bir virajın eşiğindeler. Defne ise Ömer’in hayatıyla ilgili hiç bilmediği gerçeklerle karşılaşıyor. Aşklar bir bir sınanıyor. Ve beklenen yüzleşme. Defne, Ömer’le yüz yüze geliyor. Peki Ömer Defne’yi affedecek mi? Kiralık Aşk, heyecan ve aşk dolu 50. Bölümüyle Cuma akşamı 20:00’da Star’da! 

Kiralık Aşk 50.yeni bölüm fragmanı:  
2016 yılının en iyi dizisi Kiralık Aşk seçildi 

Rekor düzeyde bir katılımın gerçekleştiği ankette bu yıl ilk kez tüm kategorilerde tek bir dizi ödül aldı. 2016 En İyi dizi kategorisinde ödül alan Kiralık Aşk Dizisi dışında aynı diziden Elçin Sangu, Barış Arduç, Onur Büyüktopçu ve Nergis Kumbasar’da bu yılın en iyileri seçildiler. Ödüllerini teslim alan oyuncular ve Ortaks Yapım ekibi dizilerine gösterdikleri ilgiye ve kendilerine oy veren tüm Kiralık Aşk severlere teşekkür ettiler ve plaketlerini teslim aldılar.

Dizinin konusu şöyle; Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer? 

Oyuncular:

Elçin Sangu - Defne Topal
Barış Arduç - Ömer İplikçi
Salih Bademci - Sinan Karakaya 
Sinem Öztürk - Yasemin Kayalar 
Nergis Kumbasar - Neriman İplikçi 
Levent Ülgen - Necmi İplikçi 
Ferdi Merter - Hulusi İplikçi 
İsmail Karagöz - Şükrü 
Giz Cengiz - Esra Topal 
Kerem Fırtına - İsmail 
Sanem Yeles - Nihan İyigünler 
Onur Büyüktopçu - Koray Sargın
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER