Animals, Dizimax Comedy'de başlıyor

Animals, Dizimax Comedy'de başlıyor
Sizi bambaşka bir dünyaya götürecek eğlenceli bir animasyona hazır olun! Animals, 16 Haziran'dan itibaren Dizimax Comedy HD'de başlıyor.

Kimimiz evinde besliyor, kimimiz uzaktan seviyoruz... Peki onların gözünden dünyaya, kendi günlük yaşamlarına bakmaya ne dersiniz? Phil Matarese ve Mike Luciano'nun yarattığı, Duplass kardeşlerin de yapımcılığını üstlendiği animasyon dizi Animals, New York'ta yaşayan hayvanların hayatını anlatıyor. Kimi bölümde güvercinler cinsel kimliklerini sorgularken, kimindeyse sevgilisi tarafından terk edilen fareler depresyona giriyor. Fabl tarzında olan Animals'ın ilk bölümünün adı Rats. Mike ve Phil adlı iki sıçan gizli bir partiye katılıyor. Paul Scheer ve Matt Walsh tarafından seslendirilen iki polis at ise yarış atı olan bir arkadaşlarını çekiştiriyor.

Seri boyunca çok sayıda ünlü sesin konuk olacağı animasyonun ilk bölüm sürprizleriyse şöyle: Fink'te Jason Mantzoukas; DJ Lab'de Nathan Fielder, Bow'da Mary Holland; Rebecca'da Katie Aselton, Scarf'ta Jet Eveleth... Ayrıca evli bir çiftte erkeği Steve Zissis, eşini Jennifer LaFleur seslendiriyor.

Eğlenceli bölümleriyle Animals, 16 Haziran'dan itibaren pazartesiden perşembeye saat 24.00'te Dizimax Comedy'de ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER