Deadpool, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında

Deadpool, Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında
Tim Miller'in yönetmenliğini yaptığı, başrolde Ryan Reynolds'ın yer aldığı fantastik macera Deadpool taze taze karşınızda! Bu ilgi gören film 31 Mayıs'tan itibaren Satın Al - İzle, 14 Haziran'dan itibaren Kirala - İzle opsiyonuyla Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasında!

Vanessa ile mutlu bir ilişkisi olan Wade Wilson ne yazık ki kansere yakalanmıştır. Üstelik kanser tüm vücuduna yayılmıştır. Wade artık yolun sonuna geldiğini düşünürken karşısına bilimsel bir proje çıkar. Bu proje genç adamın DNA'sıyla oynayarak ona süper güçler kazandırmayı ve bir taraftan da kanserli hücreleri yok etmeyi amaçlar. Ne var ki Ajax ve Angel Dust isimli iki bilim insanının yaptığı tedavi Wilson'ın bedeninde geri dönüşü olmayan hasarlara yol açar.

Deadpool daha önce izlediğimiz süper kahraman filmlerine benzemiyor. Bunun nedeni bizzat kahramanımızın kendisi. Bir kere geveze mi geveze, arka arkaya espri patlatmaktan geri durmuyor. En olmadık anlarda dönüp filmin izleyicisiyle konuşuyor. Aksiyon esnasında görüntünün yavaşlatılmış çekime geçmesini fırsat bilip şekiller çiziyor, fıkralar anlatıyor. Kısacası Deadpool'un karşısına oturmadan önce bildiğiniz bütün süper kahramanları unutun! Bu film daha açılış jeneriğinden başlayarak size acayip bir seyir zevki vaat ediyor.

Marvel evrenini yakından takip edenler Deadpool'un (ya da karakterin gerçek ismiyle Wade Wilson'un) daha önce X-Men Origins: Wolverine'de de karşımıza çıktığını hatırlayacaktır. Ne var ki, karakterin ortadaki versiyonu ile bu filmdeki Deadpool'un alakası yok. Burada çizgi romanlara daha yakın, önüne gelen her şeyle gırgır geçen bir Deadpool izleyeceğiz.

Gişede büyük başarı elde eden Deadpool, şimdi de Dilediğin Zaman Dilediğin Yerde uygulamasıyla izleyicilerle buluşuyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER