Kara Sevda 34.bölümde duygulandıran veda! “Kuş ölür sen uçuşu hatırla”

Kara Sevda 34.bölümde duygulandıran veda!  “Kuş ölür sen uçuşu hatırla”
Star Tv'nin heyecan dolu dizisi Kara Sevda 34. bölümü ile bu akşam ekrana gelecek. Çarşamba akşamlarının vazgeçilmez dizisi Kara Sevda ‘da Hüseyin Soydere'nin “Seni seven bir kıza söz veriyorsun, artık attığın hiçbir adımda geri dönüş yok, verdiğin sözü unutma oğlum” sözleriyle Kemal ve Asu söz yüzüklerini takıyor. Peki karşısında gözü yaşlı Nihan’ı gören Kemal geri adım atacak mı? Yoksa babasının dediği gibi verdiği söze sadık kalıp Asu ile yola devam mı edecek? Kara Sevda 34. bölüm fragmanı ve dahası haberimizde.

Asu’nun, Emir’in elinden kurtulmak için ortaya attığı sırrın şiddeti, daha ilk anda tahmin edemediği bir boyuta ulaşır. Nihan, sevdiği adamın canı için hayatının en zor kararını verir. Kemal, Emir ve Nihan’la geri dönüşü olmayan bir yüzleşme yaşar. Bu yüzleşmenin en büyük kaybedeni Nihan olacaktır. Kemal’in öfkesi Asu’nun bütün çabalarına rağmen dinmez. Zeynep, Kemal’i karşısında bulduğunda büyük bir sınav verir. Öte yandan Nihan’la Emir arasındaki hesaplaşma Ozan’a kadar uzanır. Sarsılan dengeler, Emir’i bütün sorunlarını çözecek yepyeni ve büyük bir plan yapmaya iter ve Asu’yla yeni bir pazarlık masasına oturur. Ozan ise Zeynep’in yönlendirmeleriyle hayatının en yanlış kararını alır. Kemal’le Nihan arasında, Nihan’ın Emir’e dönüşüyle başlayan kırılma, yaşayacaklarıson olayla büyük bir uçuruma dönüşür. Nihan’ı hayatından kazıyıp atma zamanı gelmiştir. Kemal, Asu’nun hayatıyla ilgili büyük bir savaş verdiğinden habersiz, geleceğini Asu’yla birlikte kurmaya karar verir. Nihan bu haberi aldığında yüreğinin ağrısı taşıyamayacağı kadar ağırdır. Aldığı nefes bile içinde başlayan yangına rüzgar olur. Kemal’le Nihan karşı karşıya geldiğindeyse iki kara sevdalı kalplerindeki aşka rağmen birbirlerinden çok uzak iki noktadadır. Emir, büyük planını noktalayabilmek için Kemal’in nişan gecesinde son bir adım atmalıdır. Asu, en mutlu gününde Emir’in gölgesini üstünde hissederken; Kemal ise Asu’yla nişanlanmadan önce Nihan’la bir araya gelir. Birbirlerine veda ettiklerini düşünseler de, kaderleri onları asla koparmayacaktır Kemal’le Asu’nun nişan gecesi, Kemal’le Nihan’ın kara sevdasına bir düğüm daha atarken; büyük bir fırtınanın yaklaştığınıhaber eden rüzgar çoktan başlamıştır. 

Başrollerinde Burak Özçivit ve Neslihan Atagül'ün paylaştığı, Hilal Saral'ın yönetmenliğini, Anıl Eke, Özlem Yılmaz ve Burcu Görgün'ün ise senaristliğini yaptığı yeni dizi Kara Sevda Çarşamba akşamı 34.bölümüyle 8 Haziran günü Star TV ekranlarında olacak.  

Kemal'den Nihan'a duygulandıran veda...

“Kuş ölür sen uçuşu hatırla”

 

Kara Sevda yeni bölümde Nihan, Kemal’in yazığı mektubu okuyor ve gözyaşlarına boğuluyor. Nihan ise bu olayın ardından Kemal’e adeta yalvarıyor ve “Benden vazgeçme ne olur.” diyor.

İşte o sözler:

“Bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen o zaman aç bu mektubu demiştim. Seni bir ömre sığamayacak kadar çok sevdim. Eğer bir gün senden vazgeçtiğimi düşünürsen bil ki senden vazgeçmemek için seni seven Kemal’i yok edip bir başkası olmuşumdur. Üzülme… Olsun ‘Kuş ölür sen uçuşunu hatırla’ şairin de dediği gibi”
 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER