Hayat Şarkısı 18.bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı!

Hayat Şarkısı 18.bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı!
Kanal D’de Salı akşamları ekranlara gelen Hayat Şarkısı dizisinde heyecan dorukta. Merakla beklenen Hayat Şarkısı 18.yeni bölümü izleyiciyi ekrana kilitleyecek. Hülya ve Kerim’in sırrına ortak olan Hüseyin’in ne yapacağı nasıl tepki vereceği heyecanla beklenirken, Hülya'nın bu konuda nasıl bir tedbir alacağı da merak edilir oldu. Nefes kesen sahneleriyle gündemden düşmeyen Hayat Şarkısı 18.yeni bölüm fragmanları ve detayları haberimizde… 

Ablası Nurgül’ün verdiği destek ile Filiz sonunda Mehmet’i görme cesaretini bulmuştur. Kerim ve Hüseyin’in basketbol oynamakta olduğu tesiste bir fırsat bulup Ceylan’ın elinden Mehmet’i alır ve sevmeye başlar. Bu sırada Kerim’in yanına gitmekte olan Hülya ve Kerim bu sahneyi aynı anda görürler. Filiz, Kerim ve Hülya arasında geçen tartışmaya şahit olan Hüseyin, Mehmet’in Hülya’nın çocuğu olmadığını öğrenir. Kerim olanları anlatıp Hüseyin’i sakinleştirmeye çalışsa da fayda etmez. Hüseyin, Hülya’yı kendilerini kandırdığı için hiç affetmeyeceğini söyler ve bu durumu ailesine açıklamaya karar verir.  

Hayat Şarkısı 18.yeni bölüm 1. fragmanı:Hayat Şarkısı 18.yeni bölüm 2.fragmanı:

 

Hayat Şarkısı son bölümde neler oldu?  

Filiz, Nurgül ve Mahir; Hülya ve Kerim ile karşılaşmıştır. Hem ablasının desteği hem de miras yoluyla sahip olduğu servet Filiz’in özgüvenini yükseltmiştir. 

Filiz’i Almanya’da bir klinikte sanan Kerim ile Hülya, bu karşılaşmada şaşkına dönerler. Mahir hem bu gelişmeleri Hülya ile paylaşmamıştır hem de Hülya’ya uzak, mesafeli bir tavır sergilemiştir. Hülya, büyük bir endişeye kapılır, Mahir taraf mı değiştirmiştir? Diye düşünmeye başlar. Mahir’i tüm aramaları yanıtsız kalan Hülya, Mahir’in peşine düşer. Bir türlü iletişime geçemeyen Hülya ve Mahir, sürpriz bir şekilde Melek’in evinde karşılaşırlar. Hülya, Mahir’den hesap sorar. Mahir durumu açıklamaya çalışsa da Hülya ikna olmaz. Hülya istemeyerek de olsa Mahir’i kırar. Ve iki sıkı dostun arasına kara kediler girer.

Kerim, Hülya'nın Filiz ile karşılaşmalarından sonraki tedirginliğini fark eder. Hülya’ya destek olmaya çalışır. Hülya her ne kadar Kerim’e güvense de başına geleceklerden korkar. Gerçeklerin ortaya çıkmasından endişelenen Hülya ne yapacağını bilemez. Bir yandan Mahir’i kaybetmiştir diğer taraftan Filiz hiç olmadığı kadar güçlüdür. 

Bu arada Zeynep de boş durmaz. Cevher Ailesi'ne açtığı savaşa dahil olması için Cem’e cazip bir işbirliği teklifinde bulunur. Cem bu fırsatı kaçırmaz ve Zeynep ile anlaşma yapar. 


Mudanya yakınlarındaki Işıklar Köyü'nde doğup büyümüş olan Bayram ve büyürken tek arkadaşı olan kan kardeşi Salih, aralarındaki bir anlaşmazlığı tatlıya bağlamak için çocukları Melek ile Kerem’i küçük yaşta nişanlarlar ve çocuklar büyüyüp evlenme çağına gelene kadar da farklı şehirlerde yaşamlarını sürdürmeye devam ederler. İki çocuk sahibi olan Bayram, ailesi ile yerleşmiş olduğu İstanbul’da işlerini geliştirip büyük bir servete sahip olsa da verdiği sözü unutmaz. Genç oğlu Kerim’i üniversiteden mezun olduğu gün yanına alarak Işıklar Köyü'nde iki kızı, Hülya ve Melek ile yaşayan Salih’in kapısını çalar. Salih de verdiği söze sadıktır ve Bayram’ın gelişi ile çocukların düğün kararını kesinleştirirler. Oysa her iki ailenin çocukları geçen yıllar içerisinde kendilerine ait birer hayat kurmuş ve farklı sevdalara ve hedeflere yönelmiştir. Gençler kendi aralarında bu mecburi evlilikle ilgili kararlar alıp, buldukları çözümlerle rahatlasalar da; hiç hesaba katmadıkları Hülya'nın planları çoktan devreye girmiştir. 

Oyuncular 

Burcu Biricik (Hülya), Birkan Sokullu (Kerim), Tayanç Ayaydın (Hüseyin), Ecem Özkaya (Melek), Ahmet Mümtaz Taylan (Bayram), Seray Gözler(Süheyla), Deniz Hamzaoğlu (Kaya), Pelin Öztekin (Zeynep), Deniz Altan (Bade), Aydan Taş(Nilay), Olgun Toker (Mahir), Almila Bağrıaçık (Filiz), Serap Önder, Pınar Hamzaoğlu (Ceylan), Sibel Melek Arat (Küçük Hülya), Taha Yusuf Tan (Küçük Kerim), Aden Duru Orak (Küçük Melek), Elif Sevinç(Küçük Nilay)

BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 4
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 3
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER