Gillian Anderson, American Gods'ta rol alacak

Gillian Anderson, American Gods'ta rol alacak
Hannibal'da birlikte çalışan Bryan Fuller ve Gillian Anderson, American Gods dizisinde yeniden bir araya gelecek.

Bildiğiniz üzere Bryan Fuller, Neil Gaiman'ın American Gods kitabını Starz kanalı için televizyona uyarlıyor. The X-Files, The Fall, Hannibal gibi dizilerle akıllarda yer eden Gillian Anderson da bu dizide rol alacak.

American Gods (Amerikan Tanrıları), sadece insanlar onlara inandığı sürece varlıklarını sürdürebilen tanrıları konu ediyor. Hikayenin ana karakteri olan Shadow, hapisten çıktıktan sonra kendisi hakkında çok şey bilen Wednesday için çalışmaya başlıyor. İşi kabul etmesinin ardından kendisini Amerika'nın bilinmeyen dünyasında, eski tanrıların hayatta kalma mücadelesinin ortasında buluyor. Amerika kıtasına göç eden insanların beraberinde getirdikleri bu tanrılar, zamanın ve teknolojinin ilerlemesiyle yeni tanrılara yenilmeye başlıyor.

Anderson dizide Medya'yı canlandıracak. Medya, Yeni Tanrılar içinden en sık gördüğümüz isimlerden biri olacak. Teknolojinin gelişmesi ve insanların ilgisiyle Medya giderek güçlenmeye devam edecek. Ekranlar, telefonlar, bilgisayarlar aracılığıyla etkisini arttıracak.

Daha şimdiden ilgi uyandıran American Gods'ta Gillian Anderson'ın yanı sıra Ricky Whittle, Ian McShane, Emily Browning, Bruce Langley, Yetide Badaki, Peter Stormare, Jonathan Tucker, Cloris Leachman, Crispin Glover ve Pablo Schreiber gibi isimler rol alacak.

American Gods dizisinin 2017 senesinde Starz'da başlaması bekleniyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER