Netflix'ten çocuklara özel bir proje: Julie’s Greenroom

Netflix'ten çocuklara özel bir proje: Julie’s Greenroom
İnternet televizyon mecrası Netflix, başrolünde Julie Andrews'un yer alacağı Julie’s Greenroom projesini duyurdu.

Yapımcılığını The Jim Henson Company'nin üstlendiği Julie’s Greenroom'da bir grup kukla çocuklara sahne sanatlarını öğretecek. Bu formatı Andres ile birlikte kızı Emma Walton Hamilton ve Judy Rothman-Rofė yarattı. Andrews burada sanatçıları ziyaret ederek, farklı performans sanatlarını bir araya getirecek. Çocukları bu alanda bilgilendirecek.

Bölümlerin büyük bir kısmı orijinal şarkıların yanı sıra ünlü konuklar içerecek. Alec Baldwin, Sara Bareilles, Joshua Bell, Tituss Burgess, Carol Burnett, Chris Colfer, Robert Fairchild, Josh Groban, David Hyde Pierce, Bill Erwin, Ellie Kemper, Idina Menzel, Tiler Peck ve Stomp gibi isimler Greenroom'a konuk olacak.

Andrews konuyla ilgili açıklamasında bu projeyi uzun süredir hayal ettiğini, çocukları sanata dair eğitme isteğinin yeni olmadığını, onların sanata ilgi duymalarını sağlamayı amaçladığını dile getirdi.

Julie’s Greenroom'un çekimlerine mayıs ayında New York'ta başlandı. 13 bölümden oluşan ilk sezon 2017 senesinde Netflix'te ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER