Kiralık Aşk 49.bölümde nefeslerin tutulduğu final sahnesi!

Kiralık Aşk 49.bölümde nefeslerin tutulduğu final sahnesi!
Kiralık Aşk, dün akşam yayınlanan 49.bölümünde Ömer ve Defne sahneleriyle romantizmin doruklarına ulaştı. Ömer uzun bir uğraş sonunda Defne’yi ailesinden istemeye gitti. Hulusi bey’in de katıldığı isteme töreninde ilk dakikadan gergin anlar yaşandı. Ömer ve Defne’nin iki günlük kaçamağı ise izleyenlere keyifli anlar sundu. İşte yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle izlenen Kiralık Aşk 49. son bölüm ve detayları haberimizde... 

Başrollerini Elçin Sangu, Barış Arduç, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar, Onur Büyüktopçu, Melisa Şenolsun ve levent ülgen’in paylaştığı; yapımcılığını Ortaks Yapım’ın, yönetmenliğini Şenol Sönmez’in, senaristliğini Meriç Acemi’nin üstlendiği yapım, 24 Haziran’da ekrana gelecek olan 52. bölümüyle sezonu sonlandıracak. Kiralık Aşk son bölümde neler olmuştu?

Kiralık Aşk 49.bölüm özeti  

Defne ve Ömer’in aşkına yaz geldi! Aşk dolu tam 2 gün! Defne, Ömer için evden kaçıyor. Bu romantik hafta sonu sürpriz olaylara gebe! Anneannesinin Manisa'ya gitmesi ile soluğu Ömer'in yanında alan Defne'yi Neriman hanımın direktifleri boş koymaz. Hulusi bey ile Ömer'i barıştırmaya çalışan Neriman, bu ikiliyi bir araya getirmeyi kafasına koymuştur. Sinan, Koray’ın yarenliğinde büyük kararlar alır ve Yasemin'e evlenme teklifi eder. Yasemin, Sinan'dan aldığı teklife olumlu karşılık verir. Heyecan dorukta! Neriman’ın ise yepyeni planları var. Ve büyük gün geldi çattı. Etekler zil çalıyor. Neriman’lar Defne’yi istemeye gelir. Peki Defne neden tedirgin? Beklenmedik bir misafir tüm dengeleri yerinden oynatıyor. Ömer’i dehşete düşüren bu büyük olay ne? İşte tüm bu soruların cevabı; Hulusi İplikçi... Ömer'in dedesi Hulusi bey, Defne'yi Ömer'e istemek için herkesten önce Türkan hanımın evinde yerini alır. Defne tedirgindir. Ömer'in nası bir tepki vereceği belli değildir. 

Kiralık Aşk'tan karne hediyesi geldi!

Star’ın sevilen dizisi Kiralık Aşk dizisi önemli bir projeye imza attı. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan Hatice Gani Erverdi Ortaokulu öğrencileri Kiralık Aşk oyuncuları ile buluştu. Hatice Gani Erverdi Ortaokulu, İngilizce öğretmeninin çabası ile 3 ay boyunca Kiralık Aşk’ın bir bölümünün İngilizcesini çekerek bir ilke imza attılar. Toplamda 1,5 saat süren filmin görüntüleri öğrenciler tarafından sette oyunculara taktim edildi. Öğrenim döneminin başında yapım şirketinin okul idaresi ile aldığı karar doğrultusunda; karne performansı en başarılı olan 10 öğrenciye ödül olarak Kiralık Aşk set ziyareti hedefi koyuldu. Ortaks Yapım’ın organize ettiği buluşmada, en başarılı ve çalışkan öğrenciler oyuncularla sohbet etme fırsatı yakaladılar. Hem oyuncularımızın hem de öğrencilerin motive olduğu keyifli karne hediyesi ziyaretinin neşesi fotoğraf karelerine yansıdı… 

Kiralık Aşk 49.bölüm kız istemede büyük kriz!
Defne'den Soru Yağmuru...Dizinin konusu

Tam her şey bitti dediği anda kapısını çalan mucizeye hayır diyemeyen Defne, 6 aylık bir aşk oyunu teklifini kabul eder. Buna göre, ülkenin en başarılı iş adamlarından birini kendisine aşık etmek zorundadır. Bu yoldaki en büyük yardımcısı ise gerçekten aşık olduğu adamdır. Bu korkunç karmaşa, çılgın bir aşk üçgenine dönüşürken, hayatın en gerçek sorularından biriyle yüzleşir Defne: Aşkımızı biz mi seçeriz, yoksa o mu bizi seçer?
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER