Kısmetse Olur 193.yeni bölümde bu hafta kim elendi?

Kısmetse Olur 193.yeni bölümde bu hafta kim elendi?
Kısmetse Olur'da kim elendi? sorusu merak konusu oldu. Daha önce yarışmada grup seks kaydı çıkan Semih Kurtulmuş ve Murat Özbakan'ı eleyen yapım bu hafta yeni bir sürprize imza atacak. 5 Haziran Pazar günü ekranlara gelecek olan Kısmetse Olur’un bu haftaki eleme evi erkek evinden olacak. Peki Seda Akgül'ün sunduğu Kısmetse Olur'da bu hafta neler oldu? Halk oylaması sonucunda gelin ve damat adaylarından haftanın birincileri kimler oldu? Halk oylaması gecesinde neler yaşandı? İşte Kanal D’nin skandallara doymayan hit yarışması Kısmetse Olur 193.yeni bölümü ve elemeye dair her şey haberimizde..

Kısmetse Olur 'da eleme heyecanı!
Kısmetse Olur evinden 5 Haziran pazar günü elenecek olan isim her zamanki gibi yine günler öncesinden sızdı. Evden gidecek olan isim bu hafta sadece 1 kişi olacak. Haftanın birincileri Nur Erkoç ile Eser West olacak. 10 bin liralık çeki Nur kazanınca gelinler evi korumaya girecek ve elenen damatlar evinden ismi yazılan Tankut Denker olacak. Tankut Denker geçen hafta flört ettiği Daniela ile birlikte SMS birincisiydi. Haliyle bu hafta elenmesi beklenmedik bir gelişme oldu. Kısmetse Olur skandalları göz önüne alındığında bu işte bir iş var dedirtiyor. İşin perde arkası merak konusu olurken Tankut oğluyla birlikte ABD'ye uçtu ve instagram hesabına bu pozunu koyup 'THY uçur bizi kanatlarınla evimize' yazdı. 
Kısmetse Olur yeni gelen isim kim?
Daniela, Tankut'un elenmesiyle şoka girerken yeni damat adayı da Mehtap için şok olacak. Zira Mehtap, Tankut elenince Ali Sundu gelir diye umutlanarak gözünü kapıya dikecek. Ancak gelen isim Ali Sundu değil. Yeni damat adayı elinde çiçeklerle Ceyda Kırıcı için eve girecek. Ceyda yeni damat adayına pek yüz vermeyecek. Hayli yakışıklı olan yeni damat adayını Adnan kıskanır mı bekleyip göreceğiz.

Nur Erkoç ile Batuhan Cimilli aşkı...
Kısmetse Olur evinde haftanın sürprizi 2 taliplisini birden ortada bırakan Nur Erkoç oldu. Erdem'i mi yoksa Ercan'ı mı seçecek derken Nur Erkoç haftanın kraliçesi gezisinde bir sürprize imza attı. Nur Erkoç ile Batuhan Cimilli aşkı start aldı. Önümüzdeki hafta da Nur - Batuhan ilişkisi daha da alevlenecek. 

Melis'in teyzesi ile Cansel kavgası!
Kısmetse Olur evinde haftanın kavgası da bu oldu. Melis'in teyzesi ile Cansel birbirine girdi. 
BUNLARI DA SEVERSİN

DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 8
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 5
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 4
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 3
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 23
DİZİ-YORUM : SEZON 1 , Bölüm 2
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER