Kısmetse Olur Evi'nde çifte veda: 34. haftada evden Semih ve Ayça gitti!

Kısmetse Olur Evi'nde çifte veda: 34. haftada evden Semih ve Ayça gitti!
PH Productions'ın Kanal D için tasarladığı evlendirme formatı Kısmetse Olur, pazar akşamı yayınlanan bölümünde bir ilke imza attı. Daima sürprizler yapmaya başlayan programda 34. haftanın finalinde çeki Erdem Dalfidan kazandı ama, bu sefer evden sürpriz bir şekilde iki yarışmacı birden ayrıldı.

Haftalardır evde adaysız oturan geçen hafta başlatılan uygulamayla da Kral seçilen Semih Kurtulmuş, kızlar evinin tercihleri doğrultusunda aday gösterildi ve eve veda etti. Semih'e karşı duyguları olduğunu iddia eden Melis bu karar sonrasında göz yaşlarına boğuldu. Emre ile "büyük" aşk yaşayan ancak daha sonra ayrılan Ayça Ekin Beğen evden giderken Emre'ye kavuşacağı için mutlu olduğunu beyan etti. Semih Kurtulmuş ise evden giderken, "aklım rahat gidiyorum gönlümün kaldığı ya da  kaydığı kimse yok" dedi.

Bütün bu karmaşa içinde Adnan'a inat Semih'i aday gösteren Mehtap neden ağladı pek anlayamadık. Evden ayrılan Ayça'nın yerine kızlar evine ise yeni yarışmacı olarak Hande Öztaşkın girdi. 25 yaşında, emlak danışmanı olduğunu söyleyen Hande, aklında netleştirdiği bir aday olmadığını söyledi. Erkekler evine yeniden gelecek olan eski yarışmacı Ercan Çiftçi ise rahatsızlandığı için final gecesi eve girmedi. Ercan yarışmaya pazartesi günü dahil olacak.

Şimdi Kısmetse Olur evinde çalacak gonk sesini ve finali bekliyoruz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER