Murat Yıldırım, Murex D'or 2016'dan ödülle döndü

Murat Yıldırım, Murex D'or 2016'dan ödülle döndü
28 Mayıs akşamı Lübnan'da 16. defa gerçekleşen Murex D'or Ödülleri'nde Beren Saat'in yanı sıra Murat Yıldırım da ödüle layık görüldü.

2000 senesinde düzenlenmeye başlanan ödül  Lübnanlı fizikçiler Dr. Zahi Helou ve Dr. Fadi Helou tarafından oluşturuldu. İlk senesinde sadece Lübnanlı isimlere odaklanan tören, zamanla Arap ülkelerinin geneline yayılmaya başladı. Bölgede büyük ilgi gören Türk dizileri de sonunda buraya bir kategori olarak eklendi. Bu sene "En İyi Türk Erkek Oyuncu" ödülünü bölgede birçok dizisi yayınlanmış olan Murat Yıldırım kazandı.

Ödülünü almak için sahneye çıkan oyuncu Türkçe konuştu. Sözleri törene katılanlar için çevirildi. Yıldırım sahnede "Lübnan'a geldiğimden beri sürekli güler yüzünüzü hiç eksik etmediniz. Ben buraya ilk defa geliyorum. Daha önce gelme fırsatım oldu ama aksilik olduğu için gelememiştim. Kısmet bugüneymiş. Bu ilk tanışma oldu. Bundan sonra daha sık geleceğime eminim çünkü iki gündür çok güzel şeyler yaşıyorum. Çok güzel bir evde yemek yedim. Maria buradaysan tekrar teşekkür ediyorum sana. Ailesiyle çok güzel bir zaman geçirttirdi bana. 

Murat Yıldırım'ın ödül aldığı anları aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER