K-Drama 38 Task Force: Dolandırıcılar ve polisler işbirliği yaparsa

K-Drama 38 Task Force: Dolandırıcılar ve polisler işbirliği yaparsa

Kore televizyonları aksiyon ve komedinin buluşacağı yepyeni bir suç dizisiyle geliyor. Han Jung-hoon tarafından yazılan ve Kim Jung-min tarafından yönetilen 38 Task Force Cumartesi ve Pazar gece yarısından önce OCN kanalında yayınlanacak. Bu arada, bahsi geçen ikili daha önce Bad Guys'ta birlikte çalışmışlar ve müthiş bir iş ortaya çıkarmışlardı. 

Diziyi takibe almak için daha başka nedenlerimiz de var. Dizinin konusu başlı başına en azından ilk bölümü izleme sebebi. Seul şehrinin özel kuvvetleri şefi ve bir dolandırıcı, yüksek meblağlardaki vergi borçlarını ödemekten kaçanların peşine düşüyor. Dolandırıcılar bütün yeteneklerini vergi kaçakçılarını yakalamak için kullanacaklar, bu sırada polisler ise şüphesiz ki onlardan çok şey öğrenecekler. Her bölümünde aksiyon ve komediye doyacağımız dizide iyi ile kötü birbirine karışacak ve karakterler kendilerini birbirinden garip durum ve olayların tam ortasında bulacaklar.

Baş rollerinde Ma Dong-seok, Soo-young ve Seo In-gook'un yer aldığı 38 Task Force casting konusunda şimdiden geçer not aldı. Dizide, Ma Dong-seok doğrucu polis şefini canlandırırken, Seo In-gook çekici bir dolandırıcıya hayat verecek. Soo-young ise muhtemelen gönlünü yakışıklı dolandırıcımıza kaptıracak. Diziden gelen görüntülere göre özellikle Ma ve Seo'nun karakterleri arasında komik sahneler bizleri bekliyor. 

Ayrıca, ilk bölümü 18 Haziran’da yayınlanacak olan 38 Task Force’dan oldukça eğlenceli trailer'lar yayınlandı. İlkine hemen buradan göz atabilirsiniz. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER