Kalbim Yangın Yeri yayından kalkıyor mu?

Kalbim Yangın Yeri yayından kalkıyor mu?
Avşar Film televizyona az ama öz iş üreten yapım firmalarından biri. Yapımcı şirket Türk Dizi Tarihi'ne, ilginç işlerden ziyade, ilginç stratejiler geliştirmesiyle imza attı. Yayından kaldırılan Lale Devri'ni başka kanala transfer etti; diziye adını veren başrolün yetersizliği karşısında ısrar etmedi, değiştirdi ve projesini başarıyla devam ettirdi. Televizyon tarihinde ilk kez bir dizinin karakterini bambaşka bir diziye transfer etti. Karagül'ün ilk bölümünü çekti. Beğenmeyince çöpe attı ve yeniden kurguladı. Arkasında bu derece ilginç başarılar ve ısrar olunca Fox Tv için hazırladıkları yeni dizi Kalbim Yangın Yeri'nin ilk bölümünü hepimiz heyecanla bekledik.

Dizi, teknik zaaflarla dolu ama dinamik bir bölüm ile açılış yaptı. İlk bölümün iki farklı yönetmenin elinden çıkmış olması teknik zaafları açıklıyordu. Heyecanla ikinci bölümü bekledik fakat bu sefer de hikaye tekledi. Hemen her tutmuş dizinden izler taşıyan, aşırılı gizemli ama yüzeysel karakterlerle dolu, her bakıştan işkillendiğimiz bol entrikalı bu "Köşk Draması"nın reyting listesinde yükselmesi beklenirken, her biri diğerinden zaaflı bölümleri sayesinde hızla kan kaybetmeye başladı.

Sektör kulislerine önce "birkaç bölüm sonra duracaklar ve yeni sezonda hikayeyi tadil edip yeniden yayına çıkacaklar" fısıltıları düştü. Ancak hafta içinde projenin içinde yer alan bazı oyuncuların başka diziler için seçmelere katıldığı, görüşmeler yapmaya başladığı haberleri de konuşulmaya başladı. Kalbim Yangın Yeri'nin dün yayınlanan 4'üncü bölümü reyting listesinde Total'de 1.56 reyting, 4.47 share ile 26'ncı oldu. AB'de 0.84 reyting, 2.58 share ile 40'ıncı oldu. Duyumlarımıza göre son bölümün aldığı bu çizgi altı reytingler nedeniyle dizi haftaya yayınlanacak olan 5. bölümden sonra final yapmaya hazırlanıyor.

Bütün ekibe bol şans diler, ferah feza yeni hikayeler dileriz..

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER