A&E, Damien dizisini iptal etti

A&E, Damien dizisini iptal etti

A&E kanalında ekrana gelen korku dizisi Damien ilk sezonunun ardından izleyicilere elveda diyor.

Yayın hayatına mart atında başlayan yapım 1976'da gösterime giren The Omen filmine dayanıyordu. Orada yaşananlara devam niteliği taşıyordu. Burada gördüğümüz çocuğun yetişkin haline odaklanıyordu. Damien ismindeki genç adam zamanla şeytansı güçlerinin farkına varmaya başlıyor ve onu bekleyen bir görev olduğunu anlıyordu.

Bu gizemli karakteri Bradley James canlandırıyordu. Ona Barbara Hershey, Megalyn Echikunwoke, Omid Abtahi, David Meunier, Brody Bover, Melanie Scrofano ve Michael Therriault gibi isimler eşlik ediyordu.

Üzücü haberi dizinin yaratıcısı Glen Mazzara kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı. Durumu "Bunu söylemesi üzüyor ancak Damien'ın ikinci sezonu olmayacak. Hayranlarımıza çok teşekkür ederiz. Damien hayranları şahaneydi. Sizler için bu hikayeye devam edemeyeceğimiz için üzgünüz." sözleriyle dile getirdi.

İlk sezonu 10 bölümden oluşan Damien'in ilk bölümü 1.11 milyon kişi tarafından izlenmişti. Bu oran zamanla 705.000'e kadar düştü. Giderek azalan reytingler Damien'in iptal kararına sebep oldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER