No Tomorrow için ilk fragman paylaşıldı

No Tomorrow için ilk fragman paylaşıldı

The CW kanalında ekrana gelecek yeni bir romantik komedi olan No Tomorrow dizisinden ilk tanıtım izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Hikaye aslen Latin Amerika kökenli How To Enjoy The End Of The World dizisine dayanıyor. Bu başarılı yapım 2013 yılında Uluslararası Emmy Ödülleri'ne aday gösterilmişti. Ardından da Amerikan televizyonuna uyarlanacağı açıklandı.

Bu yeni diziyi ekrana Jane The Virgin'in yapımcısı Ben Silverman taşıyor. Ana kahramanımız Evie Callahan. Evie, kalite kontrol denetçisi, risk almaktan kaçınan bir karakter olmasıyla dikkat çekiyor. Bu genç kadının yolu cazibesiyle hemen dikkat çeken Xavier Holliday ile kesişiyor. İkilinin arasındaki çekim hızla kendisini gösteriyor. Xavier, Evie'nin anı yaşamasını sağlamaya çabalıyor çünkü onun hesaplamalarına göre bir astroitin Dünya'ya çarpmasına sadece sekiz ay var.  Bu yüzden kendisine ölmeden önce yapılacaklar listesi yaratmış. Evie'nin bu listeyi gerçekleştirirken kendisine eşlik etmesini istiyor.

No Tomorrow'da Tori Anderson, Joshua Sasse, Jesse Rath, Amy Pietz, Jonathan Langdon ve Sarayu Blue gibi isimler rol alıyor.

Hikayesiyle ilgi uyandıran bu yeni yapım The CW kanalında salı günleri ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER