“Evrim Akın ile Ev Kuşu” bu kez bir öğrenci evini yeniledi!

“Evrim Akın ile Ev Kuşu” bu kez bir öğrenci evini yeniledi!
Show TV’de yayınlanan ve ihtiyaç sahibi ailelerin evlerini yenileyip hayallerini gerçekleştiren “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, bu kez bir öğrenci evini yeniledi. İnanılması güç bir değişime imza atan Evrim akın ve ekibi, rüyaları süsleyen bir salon yaptı.
 
Diş Hekimliği Fakültesi mezun olduktan sonra uzmanlık sınavın hazırlanan Ecem Özsarp, hayalindeki eve kavuşmak için “Evrim Akın ile Ev Kuşu”’na başvurdu. Ecem Özsarp’ın yaşadığı öğrenci evine giden Evrim Akın ve ekibi, inanılması güç bir değişime imza attı.
 
ÇİFTE MUTLULUK YAŞATTILAR!
 
Evrim Akın ve ustalarımız, evin salonunu yeniden restore ederek inanılması güç bir işe imza attı. Duvarlardan mobilyalara kadar her şeyin yenilendiği evde muhteşem bir değişim yaşandı. Aynı zamanda Ecem’in California hayali olduğunu öğrenen Evrim Akın, büyük bir sürprize de imza attı. Salon duvarını ışıklandırarak California resmiyle kaplatan Evrim Akın, bu estetik dokunuşuyla herkesi kendine hayran bıraktı.
 
“BEKLENTİLERİMİN ÇOK ÜSTÜ!”
 
Evin son halini görmeye gelen Ecem ve annesi salona girer girmez gözlerine inanamadı. Perde açıldığı anda sevinç çığlıkları atan Ecem, hayalindeki salona kavuştuğunu söyledi. Kendisine yapılan sürprize de  bayılan Ecem; “Çok heyecanlıyım. Beklentilerimin o kadar üstü ki anlatamam” dedi.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER