Osman Sınav'dan yeni dizi: Good Luck Chuck ama, Ne Olur Ayrılalım!

Osman Sınav'dan yeni dizi: Good Luck Chuck ama, Ne Olur Ayrılalım!
-- ÖZEL HABER--

Elinizi değdiğiniz kızın sizden ayrıldıktan sonra ilk rastladığı adamla evlendiğini düşünün.. Ne hissederdiniz beyler? Can sıkıcı değil mi? Hele de bu kızlardan birine deli gibi aşık olmuşsanız...  Ne kadar da tersinden Tatlı İntikam dediğinizi duyar gibi olduk ama, değil! Bu başka.

Başrollerini Jessica Alba ve Dane Cook'un paylaştığı 2007 yapımı, "Good Luck Chuck" adındaki bu romantik komedi filmini çok ama çok andıran bir dizi projesi yeni sezonda Türk televizyonlarında yayına çıkmaya hazırlanıyor. Yasal uyarlama olup olmadığı hakkında henüz net bilgiye ulaşamadığımız Osman Sınav projesinin adı Ne Olur Ayrılalım. Dizi için cast çalışması başlamış bile.. Henüz kanal bilgisi netleşmedi.

Eh, günümüzde her şey herşeye benzer hale geldi.. Zaten dünya üzerinde kaç konu tema, önerme var ki? Uyarlayanların son zamanlardaki en büyük savunma cümlesi de "ama bunlar hep romantik komedi klişesidir" Sanırsak klişele işlerin ilk yaratıcıları, diğerleri gelip bu temaları rahat rahat uyarlasın diye hayrat açtılar. Bakalım Ne Olur Ayrılalım adındaki bu yeni dizi aşırılı benzerlik gösterdiği Hollywood filminin temasını nasıl ve ne şekilde uygulayacak ya da ayrışmak için nasıl bir formül kuracak; bekleyip göreceğiz...

Filmin konusu ise şöyle: Charlie henüz 10 yaşındayken şişe çevirmece oyunu esnasında gotik bir kız tarafından lanete uğrar. Büyüdüğünde cinsel ilişkiye girdiği her kadın, tanıştığı bir sonraki adamla evlenir. Bir süre sonra aşık olan Charlie, bu kızı kaybetmemek için o sözde büyüyü/ laneti bozmaya uğraşır.

Gelişmeleri bildireceğiz..Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER