Kadir Doğulu'ya partner aranıyor...

Kadir Doğulu'ya partner aranıyor...
Ay Yapım'ın Atv için hazırladığı hatta kısa bir tanıtım da yayınladığı ilk adı "Leyla ile Alper" olan ama daha sonra Beyaz Geceler adıyla bilinen dizinin Fox Tv'de sezonda yayına çıkmaya hazırlandığını duyurmuştuk.

Dizide Kadir Doğulu ve Gökçe Bahadır'ın başrollerini paylaşacağı konuşulurken son dakikada bir kadro değişikliği oldu. Duyumlarımıza göre Gökçe Bahadır bu dizide yer almayacak. 2016 Ekim- Kasım aralığında yayına çıkması beklenen ve Mesude Eraslan'ın yöneteceği dizi için en kuvvetli başrol kadın oyuncusunun Hazar Ergüçlü olduğu konuşuluyor.

Ancak Hazar Ergüçlü evvelce de "Analar ve Anneler"de anne rolünü denemişti. Henüz "kentli genç kız" rollerinden vazgeçmesi için oldukça erken olduğunu düşünüyoruz. Bakalım olaylar nasıl gelişecek...

Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER