Sophie Turner malum buluşma hakkında sessizliğini bozdu

Sophie Turner malum buluşma hakkında sessizliğini bozdu
Game of Thrones'un Book of the Stranger isimli bölümü sonunda iki Stark'ın bir araya gelişine sahne oldu. Sansa Stark ve Jon Snow ilk sezondan beri ilk defa birbirlerini gördü, kardeşler kavuştu. Sophie Turner bu heyecan verici anlarla ilgili olarak konuştu.

Bildiğiniz gibi Stark ailesi Game of Thrones'un ilk sezonunda birbirinden ayrı düştü. O zamandan bu yana da başlarına gelmeyen kötülük kalmadı. İlerleyen sezonlarda tam iki Stark'ın bir araya geleceğine inandığımız ancak birbirlerini ıskaladıkları anlar da oldu. Sonunda Book of the Stranger bölümünde Sansa ve Jon bir araya geldi. Sansa, Brianne ve Podrick Kara Kale'ye varmayı başardı. Sansa Stark karakterine hayat veren Sophie Turner bölümde yaşananlarla ilgili olarak Entertainment Weekly'ye konuştu. Jon Snow ile bir araya gelişinin çekmekten en fazla keyif aldığı sahnelerden biri olduğunu söyledi. Turner bölüme dair düşüncelerini "Çok duygusal bir andı. Sansa sonunda Kara Kale'ye ulaşmayı başardı. İki kardeş bir an için durup birbirinin ifadelerini inceledi. Ardından uzun bir sarılma geldi. Şahane bir andı. Kit benim en sevdiğim dostlarımdan birisi ancak ilk bölümden beri birlikte hiç sahnemiz olmamıştı. Orada da kralın gelişini bekliyorduk. Onunla çektiğimiz sahneler ağabeyimle çalışmak gibi hissettiriyor. Son dört yıldır onun işlerini takip ediyorum. Kit şahane bir oyuncu." sözleriyle ifade etti.

Ardından Sansa ile Jon'un birbirinden hoşlanmadığı günlerin geride kaldığını ifade etti. Bunu da "İnsanlar Sansa'nın annesine benzediğini varsayıyor. Annesi de Jon'u pek sevmiyordu. Ancak Sansa, Catelyn'den farklı bir karakter. O elinden gelenin en iyisini yapmaya çabalıyor." sözleriyle dile getirdi.

Son bölümde yaşananlardan sonra biliyoruz ki Sansa Stark yabanilerden ve kuzeylilerden bir ordu toplayıp, Winterfell'i Ramsey Bolton'un elinden geri almak istiyor. Jon Snow pek istekli olmasa da, son mektubun ardından Boltonlarla savaşa girişecek gibi görünüyor. Neler olacağını hep birlikte izleyip, göreceğiz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER