Emilia Clarke, Game of Thrones'un son bölümü hakkında konuştu

Emilia Clarke, Game of Thrones'un son bölümü hakkında konuştu
Game of Thrones, 15 Mayıs'ta Book of the Stranger isimli bölümüyle ekrana geldi. Bu bölümde izleyicileri heyecanlandıran birkaç gelişme yaşandı. Bunlardan birisi de Daenerys Targaryen'in kendini kaçıran Dothraki yöneticilerini ortadan kaldırıp, halkı kendi saflarına katması oldu.

İzleyicilerin büyük bir kısmı Daenerys'in Sör Jorah ve Daario Naharis tarafından kaçırılarak kurtarılmasını bekliyordu. Drogo'nun beşinci sezon finalinde olduğu gibi aniden belirip onu kurtarması da ihtimaller arasındaydı. Ancak olaylar tahmin edildiği gibi gelişmedi. Game of Thrones'un baş yazarları David Benioff ve Dan Weiss olayı daha zekice ve heyecan verici bir şekilde çözüme kavuşturdu. Daenerys kendisine hükmedebileceklerine inanan Dothraki efendilerinin toplandığı alanı ateşe verdi. Hepsi yanarak can verirken, o ateşlerin içinden çıplak bir şekilde çıktı. Onu bu şekilde gören Dothrakiler yeni kraliçelerinin önünde diz çöktü. Bu anlar seyircileri gelecek bölümde olacaklar için heyecanlandırmaya yetti.Entertainment Weekly bu efsanevi sahne hakkında Emilia Clarke ile konuştu. Onun bu hamlesini "Daenerys, Dothrakilerin ihtiyacı olan son parça olduğunu fark ediyor. Bu hamleyle onları da kendi saflarına çekmeyi başarıyor." sözleriyle özetliyor. Dan Weiss de Daenerys Targaryen'in yanına iki kişiyi alarak, kimsenin yapamayacağı bir şeyi gerçekleştirdiğini, yüzlerce insanın önünde diz çökmesini sağladığını söylüyor. 

Daenerys'in bir sonraki adımının ne olacağı, onu ne zaman Westeros'a yelken açarken göreceğimiz şimdiden büyük merak uyandırıyor. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER