2010 yapımı Japon fenomeni Mother, sezonda Star Tv'de!

2010 yapımı Japon fenomeni Mother, sezonda Star Tv'de!
-- ÖZEL HABER--

Mother, yaklaşık iki yıldır sektörde birkaç yapımcının elinde dolaşan bir Japon dizisi. Kore'de izlenme rekorları kıran bu koyu dramanın yeniden yapım haklarını İlişki Durumu Karışık, Baba Candır gibi uyarlamaların başarılı yapımcısı MF Yapım almıştı.

2010 yapımı ve orjinali 11 bölüm olan dramayı Star Tv almış. Yeni sezon için yayına hazırlanan ve masa üstü çalışmaları başlamış olan dizinin görsel tasarımını ve ilk bölümlerini yine başarılı yönetmen Merve Girgin'in kurması bekleniyor. Hikayeyi dilimize Berfu Ergenekon uyarlamış. Hikayenin başrol kadın oyuncusu için de rivayet muhtelif, ancak henüz sadece görüşme aşamasında oldukları için isim telaffuz etmeyeceğiz.

Dizinin konusu ise şöyle: Nao Suzuhara geçici olarak ilkokul öğretmenliği yaparken, öğrencilerinden birinin annesi tarafından suistimal edildiğini fark eder. Annesi ve üvey babası ile yaşayan küçük kız okula sürekli morluklar içinde gelmektedir. Birgün kızı evinin önünde çöp poşeti içinde çöpe atılmış olarak bulunca daha fazla dayanamaz ve kızı kaçırmaya karar verir.  

Gelişmeleri bildireceğiz..
Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER