Chicago Med, Dizimax Drama'da başlıyor

Chicago Med, Dizimax Drama'da başlıyor
Chicago'da bulunan Gaffney Chicago Medical Center hastanesinde meydana gelen olayları ekrana taşıyan yeni dizi Chicago Med, 11 Mayıs'ta başlayacak.

Emmy Ödüllü yapımcı Dick Wolf, Chicago Fire ve Chicago P.D. dizilerinin ardından bu kez Chicago'da geçen bir hastane dramasını izleyicilerin beğenisine sunuyor. Kadrosunda Oliver Platt, S. Epatha Merkerson gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı dizi, kurgusal bir hastane olan Gaffney Chicago Medical Center'ın koridorlarında geçiyor. Dizinin bazı bölümlerinde olay örgüsüne Chicago Fire ve Chicago P.D.'nin karakterleri de dahil oluyor.

11 Mayıs'ta başlayacak olan Chicago Med'in ilk bölümünde bizi neler bekliyor? Kentin en yoğun hastanelerinden biri olan Gaffney Chicago Medical Center'in yenilenen acil servisinin açıldığı gün şehirde bir tren kazası meydana gelir. Pek çok insanın ciddi şekilde yaralanmasına yol açan yıkıcı kazanın ardından, hastane adete hasta akınına uğrar. Bu tempolu açılışın ardından dizinin hastane kadrosuyla teker teker taşınarak, Chicago Med ekibinin günlük hayatlarına şahit oluyoruz.

Deneyimli aktör Oliver Platt psikiyatri şefi Dr. Charles'ı, S. Epatha Merkerson ise hastanenin yöneticisi Sharon Goodwin'i canlandırıyor. Dr. Connor Rhodes'a hayat veren oyuncu Colin Donnell şimdiye kadar Arrow ve The Affair dizilerindeki rolleriyle tanınıyor. Army Wives, The Vampire Diaries ve Pretty Little Liars ile akıllarda yer eden Torrey Devitto'yu da Dr. Natalie Manning rolünde görüyoruz.

İlgi uyandıran Chicago Med, 11 Mayıs'tan itibaren hafta içi her gün saat 20.00'de Dizimax Drama'da ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER