Uğur Yücel televizyona dönüyor!

Uğur Yücel televizyona dönüyor!
-- ÖZEL HABER--

Uğur Yücel'i en son Star TV'de yayınlanan, TMC Film yapımcılığında, senaryosunu Selin Tunç'un kaleme aldığı, mahalle komedisi Aramızda Kalsın'da Binnur Kaya, Gökçe Bahadır ve Caner Cindoruk'tan kurulu bir kadroda izlemiştik. Dizi 19 Eylül 2013'te yayın hayatına başlamış ve 22 Ocak 2015'te son bölümünü yayınlayarak seyircisine veda etmişti.

Yaklaşık olarak iki yıl sonra Uğur Yücel yine bir TMC projesiyle televizyona dönüyor. Ulan İstanbul'un senaryosu ile oldukça ses getiren ve televizyona yazılan işler konusunda bir yeni tür/dil denemesi yapmayı da başaran Uğraş Güneş'in kaleme aldığı projenin cast çalışmaları başlamış. Adını henüz açıklamak istemediğimiz projenin Süper Baba ile Ulan İstanbul karmasında bir hikaye yapısı olduğu konuşuluyor. Trajikkomik şekilde dağılan bir ailenin, eğlenceli bir geri toplanma ve yeniden aile olma sürecine odaklanan hikayede baba rolünü Uğur Yücel canlandıracak.

Her şey planlandığı gibi ilerlerse Haziran ayında sete çıkmaya hazırlanan dizi en geç Ağustos ayında Fox Tv ekranında olmaya hazırlanıyor.

Gelişmeleri bildireceğiz..Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içerikler 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER