Kit Harington, Game of Thrones hayranlarından özür diledi

Kit Harington, Game of Thrones hayranlarından özür diledi
HBO kanalında ekrana gelen Game of Thrones geçtiğimiz sene boyunca Jon Snow'un akıbetiyle bolca gündeme gelmişti. Dizinin hayranları sevdikleri bu karakterin geri dönmesini istiyordu. Altıncı sezonun ikinci bölümüyle birlikte beklenen gerçekleşti.

Home isimli bölümün sonunda Sör Davos, Melisandre'den Jon Snow'u hayata döndürmesini istedi. Daha önce böyle bir büyü yapmamış olan Melisandre olaya temkinli yaklaşsa da, teklifi kabul etti. Gerçekleştirilen ritüelin ardından Jon Snow'un gözlerini açtığına şahit olduk. Bir sonraki bölümün tanıtımında da onu Duvar'dakilerin karşısına çıkarken görüyoruz. Böylece Jon Snow'un geri döndüğü kesinleşmiş oluyor.

Elbette bu gelişme diziyi sevenler tarafından sevinçle karşılandı. Öte yandan tüm oyuncuların, yazarların ve kanalın izleyicilere aylarca yalan söylediği gibi bir gerçek de söz konusu. Hikayenin ilerleyişi ve heyecan yaratmak adına kabul edilebilir olan bu yalan en çok Kit Harington'ı rahatsız etmiş gibi görünüyor.

Sevilen oyuncu karakterinin hayata dönmesi hakkında Entertainment Weekly'ye konuştu. Aylar boyunca herkese yalan söylediği için özür diledi. Ardından da "Jon Snow öldüğünde izleyiciler üzüldüğü için mutluyum. En büyük korkum insanların bu gelişmeyi umursamaması, Jon Snow'un ölümünün normal karşılanmasıydı. İnsanlar buna Kırmızı Düğün'deki gibi tepki gösterdi. Böylece iyi bir iş yaptığımızı ve dizinin Jon Snow'u iyi işlediğini gördük." sözlerini sarf etti.

İzleyicilerde büyük merak yaratan Game of Thrones'un yeni bölümleri ülkemizde Digitürk'ün Dizimax Sci-Fi kanalında ekrana geliyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER