Game of Thrones ürünlerine siz de sahip olmak ister misiniz?

Game of Thrones ürünlerine siz de sahip olmak ister misiniz?
Dünyada büyük yankı uyandıran Game of Thrones heyecanı yeni sezonuyla hız kesmeden devam ediyor. Akıllarda soru işaretleri bırakarak giden John Snow ve gücünü geri kazanması beklenen ejderhaların annesi Daenerys Targaryen yeni sezonda dizinin sıkı takipçilerini şimdiden ekranlara kilitlemişken n11.com, seriye ait figür, aksesuar, kitap, kutu oyunu ve tekstil ürünleriyle dizi heyecanını ikiye katlıyor.

HBO'nun dünya çapında kendine milyonlarca izleyici ve hayran edinmiş televizyon serisi Game of Thrones, nam-ı diğer Taht Oyunları, kitapları ve bölümleriyle birlikte çıkardığı ürünlerle de hayranlarını mutlu ediyor. Günlük hayatında da dizi ve karakterlerinden kopamayan sıkı takipçiler için ayrı bir Game of Thrones sayfası tasarlayan n11.com’da, sevilen kahramanların figürleri, aksesuarları, kutu oyunu, kitap serileri ve tekstil ürünleri yer alıyor.

Özel üretim figürler, hayranı olduğunuz karakterlerle aynı evi paylaşmanızı sağlarken, takvim, poster ya da baskılı çantalar her gittiğiniz yere Game of Thrones heyecanını taşımanıza imkân tanıyor. Kutu oyunu, dizi serüvenine yeni deneyimler eklerken, karakter görselleriyle tasarlanmış baskılı tişörtler ise dizi tutkunlarının kalbini fethediyor.

Ürünlere buradan ulaşabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER