Gilmore Girls'ten set fotoğrafları gelmeye başladı

Gilmore Girls'ten set fotoğrafları gelmeye başladı
Amerikan televizyonunun sevilen eski dizileri ekrana döndürme furyası devam ediyor. Bir zamanların büyük ilgi gören yapımı Gilmore Girls de yeni bölümleriyle Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

Bilmeyenler için özetlemek gerekirse dizi kurgusal bir kasaba olan Stars Hollow'da geçiyordu. Burada yaşayan, anne - kız olan Lorelai ve Rory Gilmore'nin maceraları ekrana taşınıyordu. Amy Sherman-Palladino tarafından yaratılan dizi komedi ve dramayı başarılı bir şekilde bir araya getirmesiyle ilgi çekmişti. Ardından oyuncular ve hikaye akışıyla birlikte izleyenlerin gönlünde taht kurmuştu.

Online seç - izle mecrası Netflix bu sevilen diziyi geri döndürüyor. Orijinal yapımda yer alan isimlerin büyük bir kısmı da hikayeye geri dönüyor. Lauren Graham, Alexis Bledel, Scott Patterson, Kelly Bishop, Sean Gunn, Keiko Agena, Melissa McCarthy, Liza Weil, Matt Czuchry, Milo Ventimiglia ve Jared Padalecki bunlar arasında en dikkat çeken isimler oluyor.

Yeni bölümlerin çekimi çoktan başladı. Bu sayede de setten keyifli fotoğraflar internet üzerinde paylaşılmaya başlandı. Birbirini uzun zamandır tanıyan oyuncular çekimler sırasında oldukça keyifli zaman geçiriyor, bolca nostalji yapıyor gibi görünüyor.

Şimdilik Gilmore Girls'ün ne zaman ekrana geleceği belli değil. Setten paylaşılan fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER