Stephen Hawking ile Deha, Nat Geo'da başlıyor

Stephen Hawking ile Deha, Nat Geo'da başlıyor
Geçmişten bugüne en merak edilen soruların cevapları Stephen Hawking ile Deha’da. Yeni belgesel seri, Profesör Stephen Hawking’in sunumu ile 4 Mayıs’tan itibaren her çarşamba 22.00 Nat Geo’da olacak.

Ünlü İngiliz Profesör Stephen Hawking, hayatın başlangıcından beri insanlığı en çok zorlayan, “Neredeyiz?”, “Bu evrende yalnız mıyız?” ya da “Zamanda yolculuk yapmak mümkün mü?” gibi soruların cevaplarını arıyor. Ünlü profesör tarafından sunulan Stephen Hawking ile Deha belgeseli 4 Mayıs’tan itibaren her çarşamba günü saat 22.00’de National Geographic Channel izleyicilerine farklı konularda ışık tutuyor.

Stephen Hawking ile Deha’da bir grup gönüllü, tarihteki ünlü kaşiflerin izinden giderek hayatlarımıza ışık tutan keşifleri farklı bakış açılarıyla değerlendiriyor. Bilim insanı olmayan “sıradan” insanlar yaşamış en büyük dehaların keşiflerini yeniden kanıtlamaya çalışıyor. İnsanlığın her zaman açıklığa kavuşturmak istediği birçok konu, ünlü Profesör Stephen Hawking önderliğinde; moleküler biyoloji, astrofizik ve kuantum fiziğine başvurularak, bilimsel birikimimiz kapsamında yeniden tartışılıyor.

Stephen Hawking ile Deha, 4 Mayıs’tan itibaren çarşamba günleri saat 22.00’de National Geographic Channel’da ekrana geliyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER