Preacher dizisinden yeni fotoğraflar paylaşıldı

Preacher dizisinden yeni fotoğraflar paylaşıldı
AMC kanalında ekrana gelecek olan Preacher dizisi için yeni kareler Entertainment Weekly'ye özel olarak paylaşıldı.

DC çizgi romanlarının Vertigo damgasıyla yayımladığı Preacher'ı Garth Ennis ve Steve Dillon ekrana taşıyor. Seth Rogen, Evan Goldberg ve Sam Catlin gibi ünlü isimler de projenin yapımcılığını üstleniyor.

Preacher'ın oyuncu kadrosunda Dominic Cooper, Joe Gilgun, Ruth Negga, W. Earl Brown, Tom Brooke, Ian Colletti, Lucy Griffiths, Elizabeth Perkins gibi isimler yer alıyor. Bu isimler arasında en fazla dikkat çeken çizgi roman uyarlaması işlerde geçmişi olan Dominic Cooper oluyor. Dizide kötü işlerle uğraşan Jesse Custer daha sonra vaize dönüşüp sıradan bir hayata adım atıyor. Teksas şehrine yerleşen Jesse'nin içinde cennetten kaçan oldukça güçlü bir varlık bulunuyor. Jesse, eski kız arkadaşı Tulip ve İrlandalı bir vampir olan Cassidy ile birlikte Tanrı'yı bulmaya çabalıyor. Preacher projesi de bu hikayeyi dizi formatında izleyicilerle buluşturmaya hazırlanıyor.

Sony Pictures Television ve AMC Studios ortaklığında ekrana taşınan Preacher'ın ilk bölümü 22 Mayıs'ta AMC'de olacak. Yayınlanan fotoğrafları ilerleyen sayfalarda bulabilirsiniz.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER