Steven Yeun, Okja filminde rol alacak

Steven Yeun, Okja filminde rol alacak
The Walking Dead dizisiyle tanınan Steven Yeun bir başka bilim kurgu yapımı için imza attı. Bu projenin ismi Okja olacak.

Yapım öncelikle dolu dolu olan oyuncu kadrosuyla ilgi çekiyor. Okja'da Yeun'un yanı sıra Tilda Swinton, Jake Gyllenhaal, Paul Dano ve Lily Collins gibi isimler karşımıza çıkacak.

Film Seohyun An tarafından canlandırılacak olan genç bir kızı merkezine alacak. İsmi henüz bilinmeyen bu kız, Okja isminde bir domuz ile arkadaşlık kuracak ve onu yetiştirmeye başlayacak. Ancak Okja genetik olarak üretilmiş bir hayvan olduğu için zamanla normalden çok daha büyük bir domuz haline gelecek. Onun genetiğiyle oynayan firma Okja'yı bu sebeple geri alacak. Ancak genç kız onun peşini bırakmayacak. Böylece Okja'yı evine döndürme mücadelesi başlayacak.

Steven Yeun'un bu projeyi kabul etmesi The Walking Dead hayranlarının zihninde soru işaretleri yarattı. Herkes altıncı sezon finalinde ölen karakterin kimliğini merak ediyor. Bu gelişme de onun Glenn olabileceğine işaret ediyor.

Yakın zamanda Snowpiercer filmini yöneten Bong Hoon-Ho, Okja için kamera arkasına geçecek. Çekimler 22 Nisan'da başlayacak. Okja, Netflix üzerinden izleyici karşısına çıkacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER