K-Drama: Reytingler ve son dakika haberleri

K-Drama: Reytingler ve son dakika haberleri

K-Drama reytingler: Five Children zirveye mi koşuyor?

Son zamanların en başarılı Kore dizisi Descendants of the Sun, yayınlanan son bölümüyle birlikte %38.8 reyting oranı yakalayarak ekranlara veda ederken, geçen hafta üç gün peş peşe yayınlanan özel bölümleri ortalama %14,5 izlenme oranı elde etti ve bir kez daha dizinin farkını ortaya koymayı başardı.  

Bu arada, sona eren dizinin yazarından takipçilerine müjdeli bir haber var. Dizinin yazarlarından Kim Eun-sook, yeni bir diziyle birlikte seyircinin karşısına çıkacaklarını açıkladı. Goblin adlı fantastik bir yapımla ekranlara dönecek olan yazar, Secret Garden'ın da senaristliğini yapmıştı. Aktör Gong Yoo'nun dizide yer alacağı alınan haberler arasında.

Geçen haftanın izlenme oranları açısından bir diğer dikkat çeken televizyon yapımı ise, Five Children dizisi oldu. 20 Şubat’ta yayınlanmaya başlayan eğlenceli aile dizisi, dün akşam yayınlanan bölümüyle birlikte %24.2 izlenme oranı yakalayarak, Descendants of the Sun’dan boşalan zirveyi kapacak gibi görünüyor. Dizi, üç çocuklu bekar bir anne ile iki çocuklu bekar bir babanın birbirlerine aşık olmalarını konu alıyor.

Merak edenler için dizinin fragmanı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER