Doktor'un yeni yol arkadaşı Pearl Mackie oldu

Doktor'un yeni yol arkadaşı Pearl Mackie oldu
BBC'nin sevilen dizisi Doctor Who bir sonraki yol arkadaşını buldu. Bu yeni karakteri Pearl Mackie isminde genç bir oyuncunun canlandıracağı açıklandı.

Yedinci sezondan beri hikayede yer alan Jenna Coleman, dokuzuncu sezonla birlikte izleyicilere elveda demişti. Clara Oswald'ın diziden ayrılmasıyla birlikte yol arkadaşı pozisyonu da boş kalmıştı. Onuncu sezon çalışmaları son hız devam eden Doctor Who'nun yeni yol arkadaşı Bill isminde genç bir İngiliz olacak. Bu karakteri daha oyunculuk kariyerinin başındaki Pearl Mackie canlandıracak. Mackie, Doctor Who tarihinin 41. yol arkadaşı olacak.

BBC One bu önemli duyuruyu Everton ve Manchester United maçının devre arasında kısa bir sahne ile duyurdu. Henüz sadece Svengali ve Doctors gibi yapımlarda yer almış olan Mackie de Doctor Who ailesine dahil olmaktan ötürü yaşadığı heyecanı dile getirdi. Peter Capaldi'yi bir oyuncu olarak çok beğendiğini, Doctor Who'nun şahane bir fırsat olduğunu ve TARDIS'i evi olarak görmekten gurur duyduğunu açıkladı.

Pearl Mackie'nin canlandırdığı Bill karakterinin diziye yeni bir nefes olmasını ve hayranları hayal kırıklığına uğratmamasını umuyoruz. Yeni yol arkadaşı duyurusunun yapıldığı videoyu aşağıda bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER