Doctor Who spin-off'u Class'ın kadrosu belli oldu

Doctor Who spin-off'u Class'ın kadrosu belli oldu
Sevilen İngiliz yapımlarından Doctor Who'ya bir kardeş dizi geleceği geçtiğimiz aylarda belli olmuştu. Sonunda Class isimli dizinin oyuncu kadrosu da açıklandı.

Yeni ilgi çekici projede genç yetenekler olan Greg Austin, Fady Elsayed, Sophie Hopkins ve Vivian Oparah başrolleri paylaşacak. Onları hikayenin merkezinde yer alan ve Coal Lisesi'ne giden gençler olarak göreceğiz. Happy Valley, The Night Manager gibi yapımlarla tanınan Katherine Kelly ise onların yeni öğretmeni olarak karşımıza çıkacak.

BBC America'dan yapılan açıklamaya göre bu dört genç en büyük korkularıyla yüzleşmek zorunda kalacak. Doctor Who'nun baş yazarı ve Class'ın yapımcısı olan Steven Moffat da proje hakkında ufak bir açıklamada bulundu. Henüz ismi duyulmamış yıldızlarla çalışmaya başlamaktan daha keyifli bir şey olmadığını dile getirdi. Coal Lisesi'nin Doctor Who 1963'te yayına başladığından beri bu evrenin önemli bir parçası olduğunu, karanlık bir hikaye anlatacaklarını ve her zaman İngiliz bir Buffy nasıl olur diye merak ettiğini de sözlerine ekledi.

Class'ın ne zaman ekrana geleceği henüz bilinmiyor. Yakın zamanda oyuncu kadrosunun geri kalanının da açıklanması bekleniyor. Class ekibinin duyurulduğu kısa videoyu da hemen aşağıda bulabilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER