The Night Manager uluslararası pazarda büyük ilgi görüyor

The Night Manager uluslararası pazarda büyük ilgi görüyor
BBC kanalında ekrana gelen mini dizi The Night Manager sadece Amerika'da değil, dünya genelinde büyük bir ilgiyle karşılaştı.

Bilindiği üzere The Night Manager dizisi John le Carré'nin aynı isimdeki kitabına dayanıyor. Başrolleri Tom Hiddleston ve Hugh Laurie gibi ünlü isimler paylaşıyor. Onlara Olivia Colman, Tom Hollander, Elizabeth Debicki ve David Harewood gibi isimler eşlik ediyor.

Susanne Bier tarafından yönetilen The Night Manager önce BBC'de izleyici karşısına çıktı. Ortalama 6.3 milyon izleyiciye ulaşmasıyla dikkat çekti. Hatta reytinglerin iyi olması ikinci sezon ihtimalini gündeme getirdi. Şimdi dizi Amerika'da AMC kanalında ekrana geliyor. Ancak bahsi geçen ülkeler bunlarla sınırlı değil.

The Night Manager şimdiye kadar Tele München Gruppe (Almanya), C More ve TV4 (İskandinav Bölgesi), DR (Danimarka), Sky Italia (İtalya), BBC First ve SBS (Avustralya), TV3 (Yeni Zelanda) gibi kanallara satıldı. AMC International aracılığıyla da Doğu Avrupa, Rusya, Asya, Latin Amerika, Afrika ve Orta Doğu'da izleyici karşısına çıkacak.

Son olarak Çin'de seç - izle hizmeti veren Youku Tudou ve Fransa'da yayın yapan FranceTV ile de görüşmeler başladı.

Bu ilgi çekici yapımda Jonathan Pine isminde eski bir İngiliz askerinin macerası anlatılıyor. Pine, Burr ismindeki bir ajan tarafından gizli bir göreve atanıyor. Richard Onslow Roper'un silah kaçakçılığı operasyonunda içeriye sızıp, burada dönenleri açığa çıkartmaya uğraşıyor. Ancak başarılı olması için çok derine inmesi, gerçekten onlardan biri olması gerekiyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER