Game of Thrones'a kardeş dizi gelebilir mi?

Game of Thrones'a kardeş dizi gelebilir mi?
HBO'nun büyük ilgi gören dizisi Game of Thrones henüz altıncı sezonuyla ekrana dönmedi ancak finale dair planlamalar başladı bile. Geçtiğimiz günlerde sizlere dizinin 8. sezonla birlikte son bulmak üzere tasarlandığını duyurmuştuk. Bu üzücü haber de izleyicileri yeni bir soruya yöneltti. Game of Thrones'a bir kardeş dizi gelme ihtimali var mı?

Bu ilgi çekici sorunun cevabı HBO adına Michael Lombardo'dan geldi. Entertainment Weekly'ye konuşan Lombardo şimdilik böyle bir planları olmadığını açıkladı. Bu durumu "Hayır, henüz böyle bir planımız yok. Böyle bir proje ancak Benioff ile Weiss'in ya da George R. R. Martin'in bir hikaye daha anlatma isteğiyle söz konusu olabilir. Game of Thrones'un ne şekilde son bulacağını bilmeden bir şey demek mümkün değil. Etrafında yeni bir dünya inşa edilebilecek bir sürü ana ve yan karakter mevcut. Biz de her zaman güçlü ve yaratıcı fikirlerin yanında yer alacağız. Ancak böyle bir projeyi bu ekibin yeni bir hikaye için istekli olduğunu görmeden yapmak niyetinde değiliz." sözleriyle açıkladı.

Her ne kadar henüz yeni bir dizi projesi olmasa da hayranların izlemeyi isteyeceği bir sürü hikaye söz konusu. Bunlar arasında Eski Valyria, Robert'ın Targaryenlere isyanı gibi geçmiş olaylar yer alıyor. İstenirse Game of Thrones'a kardeş dizi yaratmak oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Ancak bu fikir Game of Thrones sonlanmadan gündeme gelmeyecek gibi görünüyor.

Aylardır merakla beklediğimiz Game of Thrones yeni bölümleriyle 24 Nisan'da ekranlara dönecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER