Game of Thrones'un gelecek sezonları daha kısa olabilir

Game of Thrones'un gelecek sezonları daha kısa olabilir
Televizyonun en fazla ilgi gören işlerinden Game of Thrones altıncı sezonuyla kısa zaman sonra ekrana dönecek. Ancak daha yeni bölümler başlamadan dizinin sonu konuşulmaya başlandı bile.

Dizinin yaratıcıları olan David Benioff, Dan Weiss ve HBO kanalı önümüzdeki sezonları planlama işine girişti. Entertainment Weekly'ye konuşan Benioff, uzun zamandır dizinin kaç saat daha devam edeceğini bildiklerini, bu planın değişmediğini ve gelecek sezonları da buna göre planladıklarını açıkladı. Game of Thrones'un toplamda 73 saatlik bir macera olmasını isteyen yapımcılar yedinci sezonu 7, sekizinci sezonu 6 bölümle tamamlamayı planlıyor. Böylece geriye kalan 13 saat iki sezona bölünmüş olacak. Elbette henüz bu konuya dair kesinleşmiş bir karar bulunmuyor. Yapılan görüşmeler sonucunda bu sayılarda değişikliğe gidilmesi hala mümkün. Ancak eğer işler bu plana uygun giderse önümüzdeki senelerde daha az bölüm izleyeceğiz.

Daha şimdiden gelecek sezonlarını konuşmaya başladığımız Game of Thrones, yeni bölümleriyle 24 Nisan'dan itibaren ekrana gelecek.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER