Obama, Game of Thrones'u herkesten önce izleyecek

Obama, Game of Thrones'u herkesten önce izleyecek
Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Barack Obama, Game of Thrones hayranlarının kıskançlığına maruz kalacak. Dünya'nın güçlü ülkelerinden birinin başkanı olması yetmezmiş gibi, şimdi de Jon Snow'un akıbetini herkesten önce öğrenecek.

Daha önce sizlere duyurduğumuz üzere Game of Thrones'un altıncı sezon bölümleri basına bile erkenden gösterilmedi. Geçen seneki faciayı tekrarlamak istemeyen HBO, basın ön gösterimlerinden vazgeçti. Sadece Los Angeles'taki altıncı sezon galasına katılanlar ilk bölümü izleme şansı elde etti. Ancak kanal Barack Obama için bir istisna yaptı.

Game of Thrones'un yaratıcıları David Benioff ve D. B. Weiss, dizinin hayranı olan Amerikan başkanı altıncı sezon bölümlerini erkenden izlemek isteyince ona hayır diyemediklerini açıkladı. Bu sebeple basının dahi göremediği altıncı sezon bölümlerini ilk olarak Obama izleyecek

Barack Obama daha önce de Game of Thrones hakkında konuşmuştu. Geçtiğimiz sene GQ Dergisi'nin röportajında dizinin büyük bir hayranı olduğunu, kendini özellikle Tyrion ile özdeşleştirdiğini dile getirmişti.

ABD Başkanı Barack Obama dışında Dünya'nın geri kalanı Game of Thrones'un altıncı sezonunu 24 Nisan'dan itibaren izleyebilecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER