Starz, Pour Vida'nın baş yazarlığı için Tanya Saracho ile anlaştı

Starz, Pour Vida'nın baş yazarlığı için Tanya Saracho ile anlaştı
Starz bugün Meksikalı oyun yazarı ve senarist Tanya Saracho ile Pour Vida projesi için anlaştığını duyurdu.

Saracho, daha önce How To Get Away With Murder, Looking, Girls gibi bilinen yapımlarda çalışmıştı. Şimdi de Pour Vida'da baş yazar olarak görev yapacak.

Starz, Pour Vide projesini ocak ayında duyurmuştu. Richard Villegas, Jr'ın kısa hikayesine dayanan bu dizi Brook ve Lyn Hernandez isminde iki kardeşi merkezine alacak. İkili Batı Los Angeles'ta kendilerini büyüten halalarının mirasını yaşatmak isteyecek. Birlikte Pour Vida isminde bir bar açacaklar. Bu sırada kendilerini diğer kiracıların binadan atılması önünde tek engel olarak bulacaklar. Böylece sadece halalarının anısının değil Pueblo'nın da ayakta kalmasını sağlayacaklar.

Starz adına açıklama yapan Carmi Zlotnik diziye dair bu son gelişme hakkında "Tanya projemize katılacağı için çok mutluyuz. Karakterlerimize otantik bir ses katacağına inanıyoruz. Tanya, Latin karakterleri yazma konusunda yeteneğe, tecrübeye ve güvenilirliğe sahip. Onun sayesinde Pour Vide sadece Latin izleyicilere değil, daha geniş bir kitleye hitap edecek." şeklinde konuştu.

Bu ilgi çekici projenin ne zaman ekrana geleceğiyse henüz bilinmiyor.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER