Viki, Endonezya devi MNC Group ile anlaşma sağladı

Viki, Endonezya devi MNC Group ile anlaşma sağladı
Gücünü hayranlardan alan Dünya genelinde tanınan Viki sitesi, Endonezya'nın en büyük yayıncılarından MNC Group ile anlaştı. Bu sözleşme doğrultusunda Viki.com ve ona bağlı uygulamalar 500 saatlik yeni programları Amerikan izleyicileriyle buluşturacak. Üstelik Viki, bu programları ABD'de yayınlayan tek mecra olacak.

Bu anlaşma Endonezya'nın en popüler işleri olan Kau Yang Berasal Dari Bintang, 7/24, Fortune Cookie, Jakarta Love Story, Shoot from the Sky, Still Not a Typical Love Story, Brownies, About Him, Chasing the Sun ve Kore'den uyarlanan My Love From The Star'ı kapsıyor. MNC Group bu anlaşma ile ilk kez bir ortağına dünya genelinde yayın hakkı tanıyor.

Viki adına konuşan Joanne Waage, MNC ile anlaşmalarından ötürü çok mutlu olduklarını, dil ve kültür farkı olmadan kaliteli işleri bir araya getirmenin öncelikli amaçları olduğunu dile getirdi.

MNC Contents adına açıklama yapan Jimmy Kim ise Viki ile anlaşmanın heyecanını yaşadıklarını vurguladı. Dijital medya ve global video platformlarına güvenlerinin tam olduğunu sözlerine ekledi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER