FilmBox HD kanallarından 14 - 20 Nisan'da muhteşem filmler

FilmBox HD kanallarından 14 - 20 Nisan'da muhteşem filmler
Televizyon seyircileri önümüzdeki günlerde; en iyi filmleri, aktörleri veya animasyon hikayelerini FilmBox HD’de izleyebilecek. FilmBox’ın yanı sıra birbirinden ilginç ve heyecanlı programların yer aldığı tematik kanallar da, D-Smart ve Turkcell TV seyircilerinin gözdesi olacak.

FilmBox HD, D-Smart seyircilerini en hit film ve dizileri izlemeye çağırıyor

En seçkin filmlerden ödüllü yapımlara, birçok kategoride filmi bir arada sunan FilmBox HD, 14 Nisan Perşembe günü saat: 20.40’da ünlü yönetmen Jakob Verbruggen’in dram ve suç filmi Kod 37’yi, D- Smart’lı izleyicilerle buluşturacak. Popüler suç dizisinden uyarlanan Belçika’nın en çok izlenen yerli yapımlarından biri olan Kod 37, seyircileri ekrana kilitleyecek.

20 Nisan Çarşamba günü ise saat: 21.30’da ünlü yönetmenler Borthwick Dave ve Duval Jean’in macera, animasyon ve komedi türündeki fantastik filmi Doogal’ın Sihirli Yolculuğu, D’Smart’tan izlenebilecek.

FilmBox HD filmleri hakkında daha detaylı bilgiler: 

KOD 37
14 Nisan, Perşembe Saat : 20.40 / D-Smart

Bir olta balıkçısı, kanalın kıyısında Orta Doğulu bir adamın cesedini bulur. Ceset sırtından bıçaklanmış ve hadım edilmiştir. Üzerinde hiçbir belge yoktur ve sadece prezervatif bulunur. Hannah’ın soruşturmasında çok daha yaşlı olan Lucienne ile evli olan adamın iki hayat yaşadığı ortaya çıkar. Ancak bu kişinin tek olmadığı ortaya çıkar. Hannah ve meslektaşları bir takım garip ilişki ve kumpasla karşılaşır ve herkes birbirine yalan söylemekte ve birbirini kandırmaktadır.

Yönetmen: Jakob Verbruggen
Oyuncular: Veerle Baetens, Michael Pas, Marc Lauwrys

DOOGAL’IN SİHİRLİ YOLCULUĞU
20 Nisan, Çarşamba Saat : 21.30 / D-Smart

Çok sevimli, şeker tiryakisi, dünyayı kurtarmakla görevli kahramanımız Doogal ile tanışın! Bu son derece eğlenceli 3 boyutlu animasyonda, Doogal, dünyayı sonsuza kadar donduracak Zeebad’ı (Tom Baker) durdurmak zorundadır. Doogal’ın (Robie Williams) yanında birbirinden yürekli arkadaşları Dylan (Bill Nighy), gitar çalan tavşan Ermintrude (Jim Broadbent) vardır!

Yönetmen: Borthwick Dave, Duval Jean
Oyuncular: Tay Daniel, Fallon Jimmy, Stewart Jon

Yazı devam ediyor...


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER