Broadchurch 3. sezonuyla televizyona veda ediyor

Broadchurch 3. sezonuyla televizyona veda ediyor
Birleşik Krallık'ta ITV kanalında ekrana gelen Broadchuch'ün üçüncü sezonla birlikte son bulacağı kesinleşti.

2013 yılında bir mini dizi olarak başlayan Broadchurch hem sosyal medyada hem de reytinglerde gördüğü ilginin ardından ikinci sezon onayı almıştı. Hikayenin ilerlemesiyle dizinin üçüncü sezonla devam edeceği açıklanmıştı. Ancak dizi birinci sezondaki başarısını yeniden elde edemedi. Bunun üzerine bir de Broadchuch'ün yaratıcısı Chris Chibnall'ın Doctor Who'nun baş yazarlığını devralacağı ortaya çıktı. Bu gelişmenin ardından Broadchurch'ün sonlandırılacağı az çok tahmin ediliyordu. Ancak resmi açıklama bugün geldi.

Bu başarılı İngiliz dizisinin başrollerini David Tennant ve Olivia Colman paylaşıyor. Jodie Whittaker, Andrew Bucha, Arthur Darvill, Carolyn Pickles ve Adam Wilson gibi isimler onlara eşlik ediyor. Yeni sezonda Julie Hesmondhalgh​ , Georgina Campbell, Sarah Parish, Charlie Higson ve Mark Bazeley gibi yeni isimler de hikayeye katılacak.

Sekiz bölümden oluşan üçüncü sezonda Alec Hardy ve Ellie Miller bu sefer bir cinsel taciz davasına odaklanacak. Merakla beklenen son sezon 2017 senesinde ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER