The Walking Dead, 6. sezon tekrarlarıyla FX'te!

The Walking Dead, 6. sezon tekrarlarıyla FX'te!
The Walking Dead’in heyecanla dolu altıncı sezonu 11 Nisan Pazartesi gününden itibaren 21.30'da yeniden ekrana geliyor.

Robert Kirkman'ın çizgi romanından Frank Darabont tarafından uyarlanan dizi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. The Walking Dead'de Andrew Lincoln, Chandler Riggs, Norman Reedus, Steven Yeun, Melissa McBride, Lauren Cohan ve Danai Gurira gibi isimler rol alıyor.

5. sezon finali 16 milyon kişi tarafından izlenen The Walking Dead altıncı sezonda 1.5 saatlik ve 654 zombinin yer aldığı bir bölümle dönüyor. Böylece dizinin tarihi boyunca 1 bölümde kullanılan en çok zombi sayısına imza atılıyor.

Altıncı sezon birçok tehditle güvenliği sarsılan Alexandria’da başlıyor. Rick’in grubundaki pek çok kişinin başvurdukları şiddetten geri adım atmaları gerekirken, Alexandria halkının grubumuzun dayanıklılığına yetişmeleri gerekecek. Ancak şimdi Rick’in grubu hayatta kalmaktan daha fazlası için savaşıyor... Evleri için savaşıyorlar ve evlerini ne olursa olsun, her tür tehdide karşı savunacaklar, bu tehdit içlerinden gelse bile. Alexandria’da yaşayan ve tanıdığımız birçok karakterin karanlık yüzüne şahit olacağımız sürprizlerle dolu bu sezonda, Rick ve Mogan’ın aralarındaki gerilim, dizinin tansiyonunu da belirliyor.

İlgiyle takip edilen The Walking Dead'in altıncı sezon bölümleri 11 Nisan'dan itibaren pazartesi günleri 21.30'da izleyici karşısına çıkıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER