The Walking Dead hayranları imza kampanyası başlattı

The Walking Dead hayranları imza kampanyası başlattı
AMC kanalında ekrana gelen The Walking Dead dizisinin sezon finalinden memnun kalmayan bir grup hayran imza kampanyası başlattı. Bu hayranlar yedinci sezon başlamadan hangi karakterin öldürüldüğünü öğrenmek istiyor.

Change.org üzerinden başlatılan kampanyanın açıklama kısmında "AMC'nin The Walking Dead'in altıncı sezon finalinde Negan'ın kimi öldürdüğünü bize göstermesini istiyorum. Bunu ya altıncı ve yedinci sezonu bağlayan bir bölümle ya da internete özel kısa bir bölümle (web episode) yapmalarını istiyorum. Bu ikisi de bizleri memnun eder. Yeter ki açıklama 30 Mayıs'tan önce gelsin." sözleri yer aldı. Şimdiye kadar burada toplam 7487 kişi imza attı. Bir o kadar kişi de bunu beklemenin saçmalığını dile getirdi. Olayla ilgili olarak bunun gördüğü en saçma şey olduğunu söyleyenlerden memnuniyetle imza atanlara kadar farklı görüşler hakim.

Bildiğiniz üzere dizinin altıncı sezon finalinde Jeffrey Dean Morgan'ın canlandırdığı Negan karakteri hikayeye dahil oldu. Bölümün sonunda da kim olduğu belli olmayan bir karakteri öldürdü. Altıncı sezon da böylece son buldu. Hangi karaktere elveda dediğimizi anlamak için yedinci sezonun başlamasını beklememiz gerekecek. Şimdilik dizinin geri dönüş tarihiyse belli değil.

Yukarıda bahsi geçen imza kampanyasına buradan ulaşabilirsiniz.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER