The Family, Dizimax Drama'da başlıyor

The Family, Dizimax Drama'da başlıyor
10 yıldır kayıp olan oğullarına kavuşan bir ailenin yaşadıklarını konu alan Dizimax Drama'nın yeni dizisi The Family, 12 Nisan'da ekrana gelmeye başlayacak.

Joan Allen, Rupert Graves ve Alison Pill gibi ünlü yıldızların yer aldığı güçlü bir kadroya sahip olan The Family, Warren ailesinin yıllar önce kaybolan çocuklarının ortaya çıkmasıyla yaşadıkları karmaşık olayları konu ediyor.

Üç çocuklu Warren ailesinin en küçük oğlu olan Adam, bir panayır sırasında ortadan kaybolur. Küçük çocuk bütün araştırmalara rağmen bulunamaz, bu sırada ailenin komşusu Hank şüpheli duruma düşer. Sonunda Hank yeterli delil olduğuna kanaat getirilere hapse girer ve Adam'ın öldüğüne inanılır. Tüm bu olaylar sırasında henüz politik kariyerinin başında olan Claire Warren ve kocası John'ın evlilikleri büyük bir darbe alır. Ailenin iki çocuğu Willa ve Danny de bu trajediyle farklı şekillerde başa çıkmaya çalışır.

Aradan 10 yıl geçmiş Claire Watten politik kariyerinde emin adımlarla ilerlerken kocası Jack de ünlü bir yazar olmuştur. Aile, yaşanan trajediyi ardında bırakmış gibi görünürken, şok edici bir gelişme yaşanır. Polis merkezine başvuran bir genç, Adam olduğunu iddia etmektedir. DNA testiyle iddiası kanıtlanan çocuk ailesiyle buluşur. Herkes büyük bir sevinç yaşamaktadır. Ne var ki yıllarca kayıp olan Adam'ın birden ortaya çıkması kafalarda soru işaretleri oluşmasına ve aile bireylerinin sırlarının ortaya çıkmasına yol açar.

Konusuyla ilgi çeken The Family, ilk sezon bölümleriyle 12 Nisan salı gününden itibaren saat 21.00'de Dizimaz Drama kanalında ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER