Unforgettable, 4. sezonuyla Dizimax Vice'de devam ediyor

Unforgettable, 4. sezonuyla Dizimax Vice'de devam ediyor
Üstün hafızalı dedektif Carrie Wells ve ortağı Al Burns cinayet davalarını çözüme ulaştırmak için bir kez daha karşımızda. Unforgettable dördüncü sezonuyla 12 Nisan'dan itibaren Dizimax Vice kanalında ekrana geliyor.

Dedektif Carrie Wells'i meslektaşlarından ayıran bir özellik var. Carrie, çok az insanda rastlanan son derece üstün bir otobiyografik belleğe sahip. Nadir görülen bu özellik, güzel dedektife üstlendiği davaları çözüme ulaştırmada büyük üstünlük sağlıyor. Carrie, ortağı Al Burns ile birlikte New York Polis Teşkilatı bünyesinde çalışıyor ve ele aldıkları tüm dosyaları kapatmayı başararak takdir topluyorlar. Başrollerinde Poppy Montgomery ve Dylan Walsh'ın yer aldığı heyecan dolu polisiye dizi nisan ayında dördüncü sezonuyla devam edecek.

Dizinin yapımcıları bu sezonla birlikte diziyi sonlandıracaklarını açıklayacak Unforgettable hayranlarını büyük bir hayal kırıklığına uğrattı. Öte yandan yeni sezonda her zamanki gibi aksiyon ve akıl oyunları dolu bölümlerin yer aldığını müjdeleyebiliriz. Nitekim sezonun Blast from the Past adını taşıyan açılış bölümünde Carrie'nin kocası olduğunu iddia eden bir adam ortaya çıkıyor. Bakalım bu durum Carrie'nin aynı zamanda eski erkek arkadaşı olan Al ile iletişimlerinde bir soruna yol açacak mı? Ayrıca dizinin bu bölümünde ünlü oyuncu Skeet Ulrich konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Sevilen dizi Unforgettable dördüncü sezon bölümleriyle 12 Nisan'dan itibaren salı ve perşembe günleri saat 19.00'da Dizimax Vice'de devam ediyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER