Recovery Road, Dizimax Drama'da başlıyor

Recovery Road, Dizimax Drama'da başlıyor
Jessica Sula ve Sebastian De Souza'nın başrolde yer aldığı yepyeni dizi Recovery Road, 4 Nisan'dan itibaren Dizimax Drama HD'de başlıyor.

Blake Nelson'ın aynı adlı romanından uyarlanan dizide, son yılların en büyük problemlerinden biri olan bağımlılık konusu işleniyor. Okulun parti kızlarından olan Maddie'nin yolunda giden eğlenceli bir hayatı vardır. Tipik bir ergen olan genç kız, kendisine benzeyen arkadaşlarıyla eğlenceden eğlenceye koşmakta, aşırı alkol tüketmekte ve uyuşturucu maddeleriyle fazlasıyla merak etmektedir. Üstelik tüm bu kötü alışkanlıklarına rağmen kendisi durumun ciddiyetinin farkında değildir. Ta ki okul yönetimi ondan şikayetçi olana kadar...

Maddie'nin elinden düşürmediği su şişesinde aslında votka bulunduğunu öğrenen ve annesine durumu bildiren rehber öğretmeni ona iki seçenek sunar: Ya okuldan atılacak ya da 90 gün boyunca rahabilitasyon merkezine gidecektir. Mecburen de olsa gerçeklerle yüzleşen genç kız durumunun önemini anlayınca tedavi olmayı kabul etmek zorunda kalır. Tabii bu süreç çok da kolay olmayacak ve kendisine yepyeni bir çevre edinmek zorunda kalacaktır.

Güncel bir konuyu el alan Recovery Road, 4 Nisan'dan itibaren hafta içi her gün saat 19.00'da Dizimax Drama'da ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER